Domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe Smoby so stolom a predzáhradkou na podlahe

Popis produktu

Francúzski dizanéri Smoby navrhli špičkový domček so záhradnou reštauráciou Chef House s kuchynkou a obchodom, ktorý sa stane na dlhé roky tou najlepšou hračkou pre všetky šikovné deti od 2 rokov. Ponúkne im nevšedné zážitky pri hre na profesie - naučia sa riadiť vlastnú reštauráciu, obsluhovať pokladňu, variť v kuchynke a taktiež sa postarajú o záhradku, ktorú si umiestnia pri domčeku. Inovatívny koncept je určený pre každé kreatívne dieťa, ktoré má rado nové výzvy a túži ísť za svojimi snami. S domčekom sa zahrajú aj viaceré deti, využiť sa dá v interiéri aj exteriéri, počas záhradných posedení a osláv.

Domček so šedou strechou pôsobí realistickým dojmom, jeho tyrkysovo-biely povrch pripomína reliéf z kameňa a dreva. Jeho súčasťou sú polovičné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, takže bude vnútri počas horúcich letných dní príjemný vánok. Jedno veľké okno je vybavené strieškou, pod ktorou je pracovný pult, cez ktorý dieťa komunikuje so svojimi zákazníkmi, prijíma objednávky, platby a vydáva jedlo. Na okenice je možné zavesiť informačné tabuľky, na ktoré sa dá písať s kriedou. Malí obchodníci na ne napíšu informácie o cenách produktov, otváracích a zatváracích hodinách. Elektronický zvonček si vyskúša každá neohlásená návšteva alebo netrpezliví hostia.

V interiéri čaká na kuchárov kuchynská linka s integrovanou rúrou na pečenie a chladničkou, drez na umývanie riadu, polička na tanieriky s háčikmi na kuchynské náčinie a polička na koreniny s úchytkami na objednávky. Kuchári budú nadšení varnou doskou s plynovým grilom s imitáciou plameňov, vďaka ktorým pôsobí veľmi realisticky. Deti sa dosýta zabavia s 38 doplnkami, medzi ktorými sa nachádza kečup, horčica, džús, panvica s palacinkou, kuriatko, párky, hamburger, rôzne druhy koláčikov, soľnička, korenička, fľaška na vodu, napichovacia vidlička, nôž na krájanie surovín, naberačka, príbory s 2 tanierikmi, 2 poháre, tácka na krájanie a zelený podnos.

Pri uzatváraní obchodov sa deti spoľahnú na pokladňu s kalkulačkou, spolu s replikou mikrofónu. Zákazník, ktorý si praje zaplatiť kartou, môže využiť platobný terminál, do ktorého sa vkladá platobná karta a z druhej strany sa do nej dá vložiť kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domček s reštauráciou vydrží zabávať deti po dlhé roky. Naučia sa vzájomne spolupracovať a rozdelia sa na zákazníkov a majiteľov reštaurácie, ktorí budú mať na starosti obsluhu a roznášanie objednávok, varenie a pečenie, prijímanie platieb. Budú sa snažiť, aby boli zákazníci spokojní so svojím jedlom, zisťujú, ako v skutočnosti vyzerá každodenný život kuchára. Rozvíjajú si komunikačné schopnosti, jemnú motoriku a pomocou hier napodobňujú dospelých, získavajú pocit zodpovednosti.

V balení sa nachádza aj kvalitná plastová podlaha, ktorá má multifunkčné využitie - dá sa použiť na vytvorenie podlahy v domčeku, terasy alebo aj chodníka k domčeku. Podlahu tvoria plastové štvorce, ktoré sa spájajú klipsňovým spôsobom bez náradia. Podlaha je vyrobená z prvotriedneho 100% recyklovateľného plastového materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie. Je vzdušná a zároveň tvorí ochrannú vrstvu medzi domčekom a zemou, v exteriéri umožňuje deťom chôdzu po rovnom povrchu, pričom majú nohy na čistom podklade. Podlaha je ošetrená anti UV filtrom a je protišmyková.

Súčasťou domčeka je aj vonkajší piknikový stolík s 2 lavicami, ktorý ponúkne deťom miesto na odpočinok, vychutnávanie si obeda a hranie hier. Malí záhradkári budú nadšení pri pohľade na modernú predzáhradku s 2 kvetináčmi, ktorú si upravia podľa svojich vlastných predstáv a možností. Vďaka nej si budú pestovať vlastné kvety a byliny, zalievať ich a starať sa o ne. Domček je možné rozšíriť aj o ďalšie doplnky, ktoré ponúkame v našom e-shope. Nájdete u nás odkvapové rúry s barelom na zachytávanie dažďovej vody, ktoré pomôžu záhradkárom pri starostlivosti o rastliny, ale aj plné dvere s uzamykaním a dizajnovými otvormi, ktoré vytvárajú pôsobivý efekt slnečných lúčov. Pri objednávke si iba zvolíte možnosť pridať v košíku požadovaný doplnok.

Domček pre deti je vyhotovený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Domček je vyhotovený v krásnych žiarivých farbách, ktoré si zachová aj po rokoch anti UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečným žiarením. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery tohto domčeka sú 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • moderný detský domček s reštauráciou a obchodom
 • kvalitná plastová podlaha
 • elektronický zvonček
 • vonkajší piknikový stolík s 2 lavicami
 • kvalitná plastová podlaha
 • možnosť rozšírenia o ďalšie doplnky
 • 38-dielna sada doplnkov
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...