Domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe Smoby s komplet nadstavbovým riešením a hojdačkou Kocúr od 24 mes

Popis produktu

Nádherný detský domček so záhradnou reštauráciou Chef House s kuchynkou a obchodom navrhli poprední francúzski dizajnéri Smoby pre všetky deti od 2 rokov, ktoré získajú vlastný priestor na kreatívnu sebarealizáciu. Spolu s ním sa zabavia na dlhé roky, pričom sa budú môcť naplno venovať hrám na povolania - vyskúšajú si pozíciu šéfa reštaurácie, predavača a šéfkuchára, pričom získajú množstvo krásnych zážitkov. Moderný domček bol vytvorený s ohľadom na všestranný rozvoj detí - mentálny aj fyzický. Zahrajú sa s ním aj viaceré deti, využiť sa dá v interiéri aj exteriéri, počas záhradných posedení a osláv.

Domček so šedou strechou pôsobí veľmi realisticky, jeho tyrkysovo-biely povrch pripomína reliéf z kameňa a dreva. Jeho súčasťou sú plné dvere s otvorom na listy od poštára a 3 dizajnovými otvormi, ktoré vytvárajú počas slnečných dní originálny efekt lúčov, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, takže bude vnútri počas horúcich letných dní príjemný vánok. Jedno veľké okno je vybavené strieškou, pod ktorou je pracovný pult, cez ktorý dieťa komunikuje so svojimi zákazníkmi, prijíma objednávky, platby a vydáva jedlo. Na okenice je možné zavesiť informačné tabuľky, na ktoré sa dá písať s kriedou. Malí obchodníci na ne napíšu informácie o cenách produktov, otváracích a zatváracích hodinách. Elektronický zvončekom pri dverách sa ohlási každý netrpezlivý hosť.

V interiéri nájdu malí kuchári kuchynskú linku s integrovanou rúrou na pečenie a chladničkou, drez na umývanie riadu, poličku na tanieriky s háčikmi na kuchynské náčinie a poličku na koreniny s úchytkami na objednávky. Kuchári budú nadšení varnou doskou s plynovým grilom s imitáciou plameňov, vďaka ktorým pôsobí veľmi realisticky. Deti sa dosýta zabavia s 38 doplnkami, medzi ktorými sa nachádza kečup, horčica, džús, panvica s palacinkou, kuriatko, párky, hamburger, rôzne druhy koláčikov, soľnička, korenička, fľaška na vodu, napichovacia vidlička, nôž na krájanie surovín, naberačka, príbory s 2 tanierikmi, 2 poháre, tácka na krájanie a zelený podnos.

Pri obchodovaní sa deti spoľahnú na pokladňu s kalkulačkou, spolu s replikou mikrofónu. Zákazník, ktorý si praje zaplatiť kartou, môže využiť platobný terminál, do ktorého sa vkladá platobná karta a z druhej strany sa do nej dá vložiť kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domček s reštauráciou vydrží zabávať deti po dlhé roky. Naučia sa vzájomne spolupracovať a rozdelia sa na zákazníkov a majiteľov reštaurácie, ktorí budú mať na starosti obsluhu a roznášanie objednávok, varenie a pečenie, prijímanie platieb. Budú sa snažiť, aby boli zákazníci spokojní so svojím jedlom, zisťujú, ako v skutočnosti vyzerá každodenný život kuchára. Rozvíjajú si komunikačné schopnosti, jemnú motoriku a pomocou hier napodobňujú dospelých, získavajú pocit zodpovednosti.

Súčasťou domčeka je aj letná kuchynka so 17 doplnkami, piknikový stolík s 2 lavicami a malí záhradkári ocenia predzáhradku s 2 kvetináčmi, ktorú si umiestnia podľa svojich vlastný predstáv a potrieb. Výborným doplnkom je aj odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody, ktorá sa dá namontovať na tú stranu domčeka, ktorá vám najviac vyhovuje, spolu s krhličkou na polievanie. Deti si tak budú polievať kvetinky buď dažďovou vodou, alebo im ju ju môžete naliať na strechu a nechať stiecť cez odkvap.

Pre neposedné deti je pripravená hojdačka v tvare roztomilého kocúra, s ergonomicky tvarovaným sedadlom a držadlami. Originálna šedá hojdačka pomôže deťom s rozvojom stability a spevňovaním chrbtového svalstva. Po dobrej zábave sa deti posadia k vonkajšiemu piknikovému stolíku s dvoma lavicami, kde môžu relaxovať, rozprávať sa, hrať sa rôzne stolové hry alebo sa najesť. Pri objednávke máte možnosť v košíku dokúpiť k domčeku aj kvalitnú plastovú podlahu v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov). 

Domček pre deti pozostáva z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Domček je vyhotovený v krásnych žiarivých farbách, ktoré si zachová aj po rokoch anti UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečným žiarením. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery tohto domčeka sú 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • multifunkčný domček s reštauráciou a obchodom
 • plné dvere s možnosťou uzamykania (súčasťou sú aj polovičné dvere v balení)
 • elektronický zvonček
 • predzáhradka s kvetináčmi
 • šedá hojdačka v tvare kocúra
 • vonkajšia kuchynka so 17 doplnkami
 • odkvapová rúra s barelom a krhličkou
 • možnosť rozšírenia o ďalšie doplnky
 • 38-dielna sada doplnkov
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.