Popis produktu

Domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe s dvoma stolčekmi a záhradkou sa stane obľúbenou hračkou všetkých chlapcov a dievčat od 2 rokov. Pochádza z dielne francúzskych dizajnérov Smoby a vďaka nemu si deti splnia všetky svoje sny - naučia sa riadiť vlastnú reštauráciu, starať sa o okolie domčeka, variť rôzne recepty, roznášať jedlo a prijímať platby od spokojných kamarátov a súrodencov. Domček s reštauráciou je zárukou úspechu u všetkých neposedných detí, ktoré sa môžu odmalička zaúčať do obchodov a podnikania. S domčekom sa zahrajú po celý rok - v interiéri aj exteriéri, počas záhradných posedení a osláv.

Domček so šedou strechou pôsobí naozaj realisticky, jeho tyrkysovo-biely povrch pripomína reliéf z kameňa a dreva. Jeho súčasťou sú polovičné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, takže sa dovnútra dostane príjemný vánok počas horúcich letných dní. Jedno veľké okno je vybavené strieškou, pod ktorou je pracovný pult, cez ktorý dieťa komunikuje so svojimi zákazníkmi, prijíma objednávky, inkasuje peniaze a vydáva jedlo. Na okenice je možné zavesiť informačné tabuľky, na ktoré sa dá písať s kriedou. Malí obchodníci na ne napíšu informácie o cenách produktov, otváracích a zatváracích hodinách.

V priestrannom interiéri je umiestnená kuchynská linka s integrovanou rúrou na pečenie a chladničkou, drez na umývanie riadu, polička na tanieriky s háčikmi na kuchynské náčinie a polička na koreniny s úchytkami na objednávky. Kuchári budú spokojní s varnou doskou s plynovým grilom s imitáciou plameňov, vďaka ktorým pôsobí veľmi realisticky. Deti sa dosýta zabavia s 38 doplnkami, medzi ktorými sa nachádza kečup, horčica, džús, panvica s palacinkou, kuriatko, párky, hamburger, rôzne druhy koláčikov, soľnička, korenička, fľaška na vodu, napichovacia vidlička, nôž na krájanie surovín, naberačka, príbory s 2 tanierikmi, 2 poháre, tácka na krájanie a zelený podnos.

Malí obchodníci sa spoľahnú na pokladňu s kalkulačkou, pričom nechýba ani replika mikrofóna. Hostia využijú platobný terminál, do ktorého sa vkladá platobná karta a z druhej strany sa do nej dá vložiť kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domček s reštauráciou vydrží zabávať deti po dlhé roky. Naučia sa vzájomne spolupracovať a rozdelia sa na zákazníkov a majiteľov reštaurácie, ktorí budú mať na starosti obsluhu a roznášanie objednávok, varenie a pečenie, prijímanie platieb. Budú sa snažiť, aby boli zákazníci spokojní so svojím jedlom, zisťujú, ako v skutočnosti vyzerá každodenný život kuchára. Rozvíjajú si komunikačné schopnosti, jemnú motoriku a pomocou hier napodobňujú dospelých, získavajú pocit zodpovednosti.

Súčasťou domčeka je aj sada detského nábytku, v ktorej sa nachádzajú 2 multifunkčné stolčeky KidStool. Inovatívne stolčeky sa dajú využívať aj ako taburetky a majú vysokú nosnosť až 50 kg, pričom ich celková výška je 27 cm. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou a stabilitou, ich povrch je chránený anti UV filtrom, takže si zachovajú svoje žiarivé farby aj po rokoch používania. Stolíky využijete aj samostatne v interiéri ako klasický detský nábytok. 

V sade sa nachádza aj záhradný plot s kvetináčmi, vďaka ktorým si deti vytvoria svoju vlastnú záhradku a naučia sa pestovať vlastné kvetiny a bylinky. So zalievaním rastlín sa deti spoľahnú na odkvapovú rúru s barelom na zachytávanie dažďovej vody, spolu s krhličkou na polievanie rastliniek. Ak deti nemajú dostatok dažďovej vody na polievanie, môžete im naliať vodu na strechu, odkiaľ im stečie cez odkvap do zbernej nádoby. 

Domček ponúka možnosť rozšírenia o rôzne doplnky a príslušenstvo, ktoré si môžete k domčeku samostatne dokúpiť. Medzi tie patrí vonkajšia letná kuchynka piknikový stolík, vďaka ktorým si prídu na svoje najmä malí maškrtníci. Deti, ktoré nechcú prezradiť svoje tajné recepty, určite ocenia plné dvere s kľúčikom, spolu s otvorom na listy od poštára. Pri dvere k domčeku je možné umiestniť aj elektronický zvonček pre návštevy. Pri objednávke máte taktiež možnosť v košíku dokúpiť k domčeku aj kvalitnú plastovú podlahu v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov). 

Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Domček je vyhotovený v krásnych žiarivých farbách, ktoré si zachová aj po rokoch anti UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečným žiarením. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery tohto domčeka sú 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. 

Smoby je francúzsky producent kvalitných hračiek s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • nadčasový domček s reštauráciou a obchodom
 • 38-dielna sada doplnkov
 • 2 multifunkčné stolčeky KidStool
 • predzáhradka s kvetináčmi
 • možnosť dokúpenia ďalších doplnkov a príslušenstva
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • moderný francúzsky výrobok
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...