Domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe Smoby s grilom a kosačkou Black&Decker

Popis produktu

Detský domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe s grilom a kosačkou Black&Decker z dielne špičkových dizajnérov Smoby je tým najlepším darčekom pre chlapcov a dievčatá od 2 rokov. Zahrajú sa na majiteľov reštaurácie, obchodníkov, záhradkárov a šéfkuchárov zároveň, pričom svojim kamarátom a súrodencom pripravia veľa dobrých pochúťok. Inovovaný koncept spĺňa najnáročnejšie kritéria, takže sa vaše dieťa s domčekom vydrží zabávať po dlhé roky. Záhradný domček s doplnkami sa dá využiť ako v exteriéri, tak aj v interiéri, jednoducho po celý rok.

Domček so šedou strechou pôsobí realisticky, jeho tyrkysovo-biely povrch pripomína reliéf z kameňa a dreva. Jeho súčasťou sú plné uzamykateľné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, takže sa dovnútra dostane príjemný vánok počas horúcich letných dní. Jedno veľké okno je vybavené strieškou, pod ktorou je pracovný pult, cez ktorý dieťa komunikuje so svojimi zákazníkmi, prijíma objednávky, inkasuje peniaze a vydáva jedlo. Na okenice je možné zavesiť informačné tabuľky, na ktoré sa dá písať s kriedou. Malí obchodníci na ne napíšu informácie o cenách produktov, otváracích a zatváracích hodinách.

V priestrannom interiéri objavia deti kuchynskú linku s integrovanou rúrou na pečenie a chladničkou, drez na umývanie riadu, poličku na tanieriky s háčikmi na kuchynské náčinie a poličku na koreniny s úchytkami na objednávky. Kuchári budú nadšení varnou doskou s plynovým grilom s imitáciou plameňov, vďaka ktorým pôsobí veľmi realisticky. Deti sa dosýta zabavia s 38 doplnkami, medzi ktorými sa nachádza kečup, horčica, džús, panvica s palacinkou, kuriatko, párky, hamburger, rôzne druhy koláčikov, soľnička, korenička, fľaška na vodu, napichovacia vidlička, nôž na krájanie surovín, naberačka, príbory s 2 tanierikmi, 2 poháre, tácka na krájanie a zelený podnos.

Šikovní predavači sa môžu spoľahnúť na pokladňu s kalkulačkou, pričom nechýba ani replika mikrofóna. Zákazník, ktorý si praje zaplatiť kartou, môže využiť platobný terminál, do ktorého sa vkladá platobná karta a z druhej strany sa do nej dá vložiť kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domček s reštauráciou vydrží zabávať deti po dlhé roky. Naučia sa vzájomne spolupracovať a rozdelia sa na zákazníkov a majiteľov reštaurácie, ktorí budú mať na starosti obsluhu a roznášanie objednávok, varenie a pečenie, prijímanie platieb. Snažia sa, aby boli zákazníci spokojní so svojím jedlom, zisťujú, ako v skutočnosti vyzerá každodenný život kuchára. Rozvíjajú si komunikačné schopnosti, jemnú motoriku a pomocou hier napodobňujú dospelých, získavajú pocit zodpovednosti.

Dizajnéri Smoby mysleli aj na potreby malých záhradkárov, pre ktorých je pripravená predzáhradka s kvetináčmi, ktorú si môžu kdekoľvek umiestniť a pestovať si vlastné bylinky a kvety. Pre údržbu trávnika je v balení aj kosačka na trávu Black&Decker, ktorá vydáva mechanický zvuk a pre potreby záhradnej párty je pripravený praktický barbecue gril so 17 doplnkami, ktorý má originálny efekt plameňov. Vďaka týmto kvalitným doplnkom sa chlapci aj dievčatá budú výborne zabávať pri hre na povolania.  

Súčasťou domčeka je aj zvonček, ktorým návšteva ohlási svoj príchod a odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody, ktorá sa dá pripevniť na domček z viacerých strán, podľa toho, ako vám to najlepšie vyhovuje. Dieťa využije zachytenú dažďovú vodu na polievanie s krhličkou alebo mu môžete naliať vodu na strechu domčeka, odkiaľ stečie do zbernej nádoby cez odkvapovú rúru. Malí nezbedníci sa potešia aj celým dverám s kľúčikom, spolu s otvorom na listy od poštára a dizajnovými otvormi, ktoré počas slnečných dní vytvárajú originálny efekt lúčov. Vonkajší stolík s lavicami deti využijú na oddych a relax.

Pri objednávke máte možnosť v košíku dokúpiť k domčeku aj ďalšie doplnky, medzi ktorými nájdete aj kvalitnú plastovú podlahu v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov).  Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Domček je vyhotovený v krásnych žiarivých farbách, ktoré si zachová aj po rokoch anti UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečným žiarením. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery tohto domčeka sú 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • štýlový domček s reštauráciou
 • elektronický zvonček
 • piknikový stolík s lavicami
 • barbecue grill so 17 doplnkami
 • kosačka na trávu s mechanickým zvukom
 • plné uzamykateľné dvere s kľúčikom
 • odkvapová rúra s barelom a krhličkou
 • predzáhradka s kvetináčmi
 • 38-dielna sada doplnkov
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • moderný francúzsky výrobok
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné