Drevené domáce zvieratká na poličke 39 ks Farmyard set Tender Leaf Toys

Popis produktu

Drevené domáce zvieratká na poličke je nádherná súprava drevených figúrok, ktoré zabavia všetky deti už od 3 rokov. Drevené zvieratká navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii, vďaka čomu sa vyznačujú originálnym britským vzhľadom. Chlapci aj dievčatá sa môžu tešiť na 39 maľovaných figúrok s ktorými sa zahrajú na povolanie farmárov a chovateľov. Medzi nimi sa nachádzajú 3 ks figúrok z 12 druhov zvieratiek a 3 figúrky traktorov. Medzi zvieratkami deti nájdu ovčiarskeho psa, hus, ovečku, lamu, kohútika, zubra, kuriatka, sliepočku, myš, kravičku, prasiatko a somárika. Spolu s nimi si vytvoria veľkú farmu a zahrať sa môžu aj na pastierov. Figúrky si po hre uložia do poličky so 8 priehradkami, na ktorej je nápis Farmyard Animals s ozdobnými obrázkami vtáčikov.

Celá súprava je vyhotovená z kvalitného dreva, pričom sa na výrobe podieľali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Sada s precízne spracovanými detailmi upúta deti na prvý pohľad, vydrží im dlhé roky a poteší aj ďalšiu generáciu detí. Originálny dizajn v sebe nesie posolstvo britských tradícií, jemné a zároveň sýte farby vytvárajú útulný dojem, dieťa sa bude hrať so zvieratkami v príjemnej atmosfére. Figúrky zvierat od Tender Leaf Toys podporujú zdravú detskú zvedavosť, rozvíjajú jemnú motoriku, sústredenie a taktiež estetické cítenie. So zvieratkami sa deti môžu hrať samostatne, vystavovať ich v poličke alebo ich využiť pri hre s ďalšími hračkami. Rozmery poličky sú 37*8*27 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 39 figúrok - domáce zvieratá a poľnohospodárske stroje
  • vhodný doplnok do detskej izby
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery37*8*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia37*8*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,2 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...