Dojčiaci vankúš Big Flopsy™ Beaba Print Jersey Art Line 170 cm umelecká edícia

Popis produktu

Nádherné momenty dojčenia budú teraz vďaka Beaba ešte krajšie a príjemnejšie. Dojčiaci vankúš Big Flopsy™ Beaba Print Jersey Art Line je vankúš na dojčenie, ale aj na spánok či odpočinok. Dojčiaci vankúš dlhý 170 cm je vyrobený zo 100 % bavlny, ktorá prinesie mamičke aj bábätku maximálne pohodlie. Vankúš je mäkký a teplý a môžete ho používať už od začiatku tehotenstva. Počas tehotenstva je niekedy ťažké nájsť si pohodlnú polohu, no vďaka tomuto vankúšu to už nebude problém ani počas spánku.

Vankúš Beaba z limitovanej umeleckej edície je kvalitne prešívaný a naplnený ľahkými a bezpečnými mikroperličkami a poskytne mamičke potrebnú oporu chrbta počas dojčenia a takisto si na naň môžete položiť ruky. Vankúš Beaba pomáha dieťatku vtedy, keď sa učí sedieť. Dojčiaci vankúš má naozaj množstvo využití a vďaka svojmu dizajnu bude zároveň štýlovým doplnkom interiéru. Vankúš má vymeniteľný poťah, ktorý môžete prať v práčke na 30°.

Prestížna francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • dojčiaci vankúš Beaba
  • kvalitne prešívaný
  • mäkký a teplý materiál
  • dĺžka 170 cm
  • vhodný počas celého tehotenstva
  • kvalitný francúzsky produkt
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery170*39*15 cm
Rozmery balenia80*51*19 cm
Celková dĺžka170 cm
Hmotnosť1250 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.