Drevené divoké zvieratká na poličke 24 ks Safari set Tender Leaf Toys krokodíl slon zebra antilopa žirafa nosorožec hroch lev

Popis produktu

Drevené divoké zvieratká na poličke predstavujú ten najkrajší darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Sadu zvieratiek navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a vyznačuje sa originálnym britským vzhľadom. Deti sa môžu tešiť na maľované zvieratká, medzi ktorými sú 3 zvieratká z každého druhu - krokodíl, slon, zebra, antilopa, žirafa, nosorožec, hroch a lev. Deti si tak budú môcť vytvoriť vlastné Safari s 24 zvieratkami a hrať sa na správcu prírodnej rezervácie. Figúrky si môžu po hre uložiť do krásnej poličky so 8 priehradkami, ktorá je zdobená obrázkom stromov a nápisom Safari Collection.

Celá súprava je vyhotovená z prvotriedneho dreva, pričom sa na výrobe podieľali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Sada s precízne spracovanými detailmi upúta deti na prvý pohľad, vydrží im dlhé roky a poteší aj ďalšiu generáciu detí. Originálny dizajn v sebe nesie posolstvo britských tradícií, jemné a zároveň sýte farby vytvárajú útulný dojem, dieťa sa bude hrať so zvieratkami v radostnej atmosfére. Divoko žijúce zvieratá od Tender Leaf Toys podporujú zdravú detskú zvedavosť, rozvíjajú jemnú motoriku, sústredenie a taktiež estetické cítenie. So zvieratkami sa deti môžu hrať samostatne, vystavovať ich v poličke alebo ich využiť pri hre s ďalšími hračkami. Rozmery poličky sú 38*8*32 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 24 figúrok - divoké zvieratká
  • vhodný doplnok do detskej izby
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery38*8*32 cm
Celková výška32 cm
Rozmery balenia40*8*27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.