Drevené prehistorické zvieratá na poličke 24 ks Dinosaurs set Tender Leaf Toys

Popis produktu

Drevené prehistorické zvieratká na poličke predstavujú vynikajúci darček, ktorému sa potešia všetky deti od 3 rokov. Sadu dinosaurov navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a vyznačuje sa pravým britským vzhľadom. Deti sa môžu tešiť na originálnych maľovaných dinosaurov, medzi ktorými sú 3 velociraptori, 3 tyrannosauri, 3 parasaurolophusi, 3 triceratopsi, 3 pterodaktyli, 3 stegosauri, 3 ankylosauri, 3 brontosauri. Deti si tak budú môcť vytvoriť vlastný Jurský park s obávanými dinosaurami. Figúrky si môžu po hre uložiť do krásnej poličky so 7 priehradkami, ktorá je zdobená obrázkom rastlín a nápisom Dinosaurus.

Celá súprava je vyhotovená z prvotriedneho dreva, pričom sa na výrobe podieľali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Sada s precízne spracovanými detailmi upúta deti na prvý pohľad, vydrží im dlhé roky a poteší aj ďalšiu generáciu detí. Originálny dizajn doplnkov v sebe nesie posolstvo britských tradícií, jemné a zároveň sýte farby vytvárajú útulný dojem, dieťa sa bude hrať s dinosaurami v  radostnej atmosfére. Dinosauri od Tender Leaf Toys podporujú zdravú detskú zvedavosť, rozvíjajú jemnú motoriku, sústredenie a taktiež estetické cítenie. Dinosaurov deti využijú naplno - môžu sa s nimi hrať samostatne, vystavovať ich v poličke alebo ich využiť pri hre s ďalšími hračkami. Rozmery poličky sú 36*8*33 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 24 figúriek - 3 z každého druhu dinosaura
  • vhodný doplnok do detskej izby
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery36*8*33 cm
Celková výška33 cm
Rozmery balenia38*8*29 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,2 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...