Kozmetický stolík Hello Kitty Smoby s otváracou zásuvkou a 5 doplnkami tmavoružový

Popis produktu

Smoby kozmetický stolík pre deti vyzdobený obrázkami obľúbenej mačičky Hello Kitty je snom každého malého dievčatka. Detský kozmetický stolík so zrkladlom a veľkým množstvom doplnkom je ideálny pre všetky dievčatká, ktoré chcú byť krásne po celý deň. Má krásnu tmavoružovú farbu a obsahuje veľké nastaviteľné zrkadlo. S kozmetickým stolíkom Hello Kitty si vaše dievčatko môže spraviť vlastný skrášľovací salón. Kozmetický stolík pre deti je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú zárukou bezpečnosti pre vaše deti. Vďaka kozmetickému stolíku Hello Kitty zažije vaše dievčatko veľké množstvo zábavy. 

Francúzska spoločnosť Smoby má dlhoročnú tradíciu a je zárukou výroby kvalitných a jedinečných modelov hračiek pre vaše deti, ktoré dodržujú európske kritériá kvality a bezpečnosti hračiek pre vaše detičky. Rozmery detského kozmetického stolíka Hello Kitty sú 46*28*44 cm. Kozmetický stolík pre deti Hello Kitty má moderný a nadčasový dizajn. Doplnky ku kozmetickému stolíku tvorí ružová čelenka do vlasov, prsteň s obrázkom Hello Kitty, ružový hrebienok a dva ružové flakóniky na voňavku, rovnako s krásnym obrázkom roztomilej mačičky. Detský kozmetický stolík poteší každé dievčatko, ktoré sa rado skrášľuje a parádi. Je vhodný pre dievčatká od 3 rokov. 

Hello Kitty kozmetický skrášľovací stolíktmavoružovú farbu, ktorá je kombinovaná so svetloružovou a bielou farbou. Kozmetický stolík pre deti je bez podstavca a je možné ho položiť kdekoľvek na stôl. Veľké ružové zrkadlo je vyklápateľné a dá sa pohodlne nastaviť jeho poloha. V jeho ľavom hornom rohu je obrázok mačičky Hello Kitty. Pultík na detskom kozmetickom stolíku obsahuje aj dva malé odklápacie bočné pultíky, ktorých povrch je ružový a doplnený o biele bodky. Detský stolík obsahuje aj zásuvku na kľúčik, do ktorej si vaša parádnica môže uložiť doplnky a iné cennosti a zamknúť ich.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*28*44 cm
Celková výška44 cm
Rozmery balenia32*13*46 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,32 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné