Piano Violetta Smoby elektronické ružové

Popis produktu

Smoby elektronické piano pre deti Violetta je ideálnou hudobnou hračkou všetky dievčatká, ktoré milujú hudbu a spev a túžia vlastniť a hrať na  hudobný nástroj. Detské elektrické piano sa nesie v štýle seriálu Violetta, ktorá je známa deťom po celom svete. Má krásnu ružovú farbu, ktorá je zladená s elegantnou fialovou a ružovými a fialovými tlačidlami. Elektrické piano pre deti v štýle Violetta je ideálnou hračkou pre všetky malé dievčatká od 3 rokov, z ktorých chcú jedného dňa vyrásť veľké hudobné hviezdy. Detské elektronické piano Violetta má rozmery 24*53*7 cm. Má krásny moderný dizajn, je zdobené obrázkami a vyzerá ako skutočné piano.

Piano pre deti obsahuje veľké množstvo hudobných efektov, takže vaša malá hudobníčka sa s ním rozhodne nebude nudiť. Detské piano na baterky obsahuje 12 rôznych melódií, z ktorých si môže vaša malá hudobníčka vybrať. Okrem toho si môže zvoliť aj zo 4 zvukových inštrumentálnych efektov alebo si môže zvoliť 20 rôznych hudobných rytmusov. Súčasťou detského piana Violetta sú aj 4 pesničky a rôzne iné zvukové efekty ako applause, ktorý si vaša malá hviezda po svojom vystúpení môže dopriať. Každé tlačítko má na detskom piane svoju funkciu. Klávesy na piane vydávajú pekné a realistické tóny a je možné nastaviť si aj hlasitosť hrania, takže piano pre deti je vernou napodobeninou skutočného piana.

Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti. Výrobok dodržuje prísne európske kritéria pre bezpečnosť a kvalitu hračiek pre vašich najmenších. Vďaka detskému elektrickému pianu sa deti učia rytmus, melódii a absolvujú prvé kroky pri spoznávaní hudby. Piano funguje na batérie 3 x AA/LR6 a je vyrobené z odolného a kvalitného plastového materiálu, ktorý je príjemný a zamatový na dotyk. Detské elektrické piano Violetta je ideálnym darčekom pre budúcu hudobníčku, ktorú jedného dňa čaká veľká hudobná hviezdna kariéra. 

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*53*7 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.