Hudobná šperkovnica Jewellery Oval Musical Box - Petruschka Janod

Popis produktu

Janod šperkovnica Jewellery Oval Music Box – Petruchka je krásna hračka vhodná pre dievčatká od 3 do 8 rokov. Detská šperkovnica má peknú ružovú farbu, okrúhly tvar a rozmery 13,5*12*8,5 cm. Malé parádnice si do šperkovničky môžu uložiť všetky svoje cennosti a poklady, napríklad prstene, náušnice, náhrdelníky, náramky. V šperkovnici pre dievčatá je veľká priehradka na odloženie dievčenských drobností. Vo vrchnej časti je aj malá balerína, ktorá sa točí do rytmu hudby po natočení šperkovnice. Ďalším nevyhnutným doplnkom je malé zrkadielko, v ktorom sa dievčatká môžu obzerať. Detská hudobná šperkovnica je nádherná nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý vzdelávací význam, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Dievčatá sa parádením a odkladaním šperkov do svojej vlastnej šperkovnice približujú svetu dospelých. Detská šperkovnička Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane nevyhnutným doplnkom v živote každého dievčatka. 

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa vývojom prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou francúzskej značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

 • hudobná šperkovnica s balerínou
 • rozmery 113,5*12*8,5 cm
 • po natočení hrá hudbu Pop! Goes the weasel
 • v ružovej farbe, oválny tvar
 • z kvalitného ľahkého, ale pevného kartónu
 • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
 • vhodná pre deti od 3 do 8 rokov
 • ideálna na rozvoj jemnej motoriky, hmatovej citlivosti
 • deti sa približujú svetu dospelých
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • atraktívny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery15,5*12*8,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné