Kadernícka sada Frozen Smoby so sušičom na vlasy a bižutériou

Popis produktu

Smoby kozmetický set Frozen je trblietavá žiarivá hračka pre dievčatá od 3 rokov. Motív rozprávky Ľadové kráľovstvo je dnes medzi deťmi veľmi obľúbený, preto kaderníckemu setu neodolá žiadna malá parádnica. Súčasťou dievčenskej kaderníckej súpravy je 10 doplnkov, ku ktorým patrí hrebeň, kefa, zrkadlo, sponky do vlasov, sušič, gumičky a štipce. Celá súprava na česanie pre dievčatá je ladená v nežných dievčenských odtieňoch modrej a ružovej, v kombinácii s bielou. Je zdobená obrázkami princezien, ktoré pozná každý: Anna a Elsa a tiež je tam snehuliak Olaf. Dievčenská hračka je vyrobená z pevného kvalitného plastu, ktorý sa na svetle nádherne ligoce. Dizajn setu pre dievčatá je jedinečný a originálny, skvelý darček pre dievčatá.

Detská kadernícka súprava je nielen veľmi zábavná a zároveň praktická hračka, ale prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Prostredníctvom predmetov, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom rozprávková súprava na česanie Smoby. Každé dievčatko sa rado vyparádi s gumičkami a štipcami Frozen, ktoré sa na svetle krásne trblietajú.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*10*25 cm
Rozmery balenia28*7*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,26 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné