Didaktický stolík Youpi Baby Smoby elektronický so zvukom a svetlom od 6 mes

Popis produktu

Krásny didaktický stolík Youpi Baby je vynikajúca didaktická hračka od francúzskeho Smoby, ktorú si zamiluje každé dieťatko od 6 mesiacov. Zeleno-modro-biela farebná kombinácia je vhodná pre chlapčekov aj dievčatká. Detský didaktický stôl má oblé tvary, ktoré chránia dieťa pred zranením, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je jemný a hebký na dotyk. Didaktická hračka pre najmenších je vďaka veľkým pevným nohám pevná a stabilná. V strednej časti je sedačka pre najmenšie deti, v ktorej sa môžu otáčať o 360° a budú mať zážitok ako na kolotoči, pričom sa budú zabávať so všetkými hračkami na stole, môžu skúmať a objavovať. Hračky na stolíku na sebe majú motív rozprávkových postavičiek Cotoons, dieťa sa môže tešiť aj na zvukové a svetelné funkcie.

Najmenšie detičky na stolíku objavia aj svietiacu a hrajúcu kvetinku, ktorú sa naučia samy zapnúť či zábavnú konštrukciu na cvičenie jemnej motoriky. S pomocou hračiek sa rozvíja aj priestorové cítenie, koordinácia pohybov najmenších detí, ktoré sa snažia hračky uchopiť, stláčať, točiť, krútiť. Najlepšie na tejto didaktickej hračke pre deti je, že prostredná časť so sedačkou sa dá prikryť vrchnákom. Stolík so sedačkou sa tak jedným ťahom zmení na klasický stôl s jednou rovnou plochou, na ktorej sa dá kresliť, hrať, dokonca aj jesť. Sedadlo pre deti má odnímateľnú textilnú časť, ktorá sa dá prať pri 30°C. Didaktická hračka funguje na 2 LR44 batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Batérie v balení sú testovacie. Celá hračka pre najmenších má rozmery 69*69*70 cm, pričom celková výška stolíka je 70 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. Detský stôl Youpi je jeden z najmodernejších didaktických stolíkov, navrhnutí najlepšími dizajnérmi a odborníkmi vo Francúzsku.

Vlastnosti

  • didaktický stolík pre najmenšie deti
  • multifunkčná hračka
  • hrá melódie, svieti
  • so sedačkou, ktorá sa otáča o 360°
  • krásne farebné vyhotovenie
  • vhodný od 6 mesiacov
  • kvalitný, zamatovo jemný plast
  • funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové)
  • pomáha rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie, fantáziu, kreativitu
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.