Didaktický stolík Cotoons Youpi Smoby multifunkčný ružový od 6 mes

Popis produktu

Smoby didaktický stolík Youpi má nádherné žiarivé farby, oblé tvary, ktoré chránia najmenšie deti pred zranením, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je jemný a hebký na dotyk. Didaktická hračka pre najmenších je vďaka veľkým pevným nohám pevná a stabilná, vhodná pre deti už od 5 mesiacov. Sedačka v strednej časti sa dá veľmi jemnými pohybmi otáčať o 360°, vaši najmenší sa môžu sami točiť ako na kolotoči a spoznávať svet v najbližšom okolí. Bábätko má vďaka otáčaniu prístup ku všetkým hračkám na stole, môže skúmať a objavovať svet okolo seba zo všetkých strán a uhlov. Hračky na stolíku sú elektronické, svietia, točia sa, hrajú a spievajú, sú pokryté obrázkami postavičiek z rozprávky Cotoons. Celá hračka pre najmenších má rozmery 69*69*70 cm. Je bielo-zelená s ružovou obrubou, je to ideálny darček pre dievčatká a doplnok do každej dievčenskej izby.

Didaktické hračky na detskom stolíku sú vymyslené tak, aby ovplyvňovali vývin dieťatka. Majú vplyv hlavne na jemnú motoriku, priestorové cítenie, koordináciu pohybov. Deti vďaka nim spoznávajú farby a tvary, spoznávajú a objavujú prepojenie medzi dotykmi a tvarmi. Prostredníctvom rôznych zvukov, ktoré hračka vydáva sa rozvíja aj jemný detský sluch. Dá sa povedať, že táto nádherná multifunkčná hračka pre najmenšie deti je prvou školou, základom ďalšieho učenia vašich detičiek. Najlepšie na tejto didaktickej hračke pre deti je, že prostredná časť so sedačkou sa dá prikryť vrchnákom. Stolík so sedačkou sa tak jedným ťahom zmení na klasický stôl s jednou rovnou plochou, na ktorej sa dá kresliť, hrať, dokonca aj jesť. Sedadlo pre deti má odnímateľnú textilnú časť, ktorá sa dá prať pri 30°C. Didaktická hračka funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové), ktoré sú súčasťou balenia. Batérie sú testovacie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. Detský stôl Youpi je jeden z najobľúbenejších didaktických stolíkov, navrhnutí najlepšími dizajnérmi a odborníkmi vo Francúzsku.

Vlastnosti

  • didaktický stolík pre najmenšie deti
  • multifunkčná hračka
  • hrá melódie, svieti
  • so sedačkou, ktorá sa otáča o 360°
  • ružová farba pre dievčatká
  • vhodný od 5 mesiacov
  • kvalitný, zamatovo jemný plast
  • funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové)
  • pomáha rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie, fantáziu, kreativitu
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,15 kg
Notebattery: 2x LR44
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.