Didaktický stolík Cotoons Smoby so svetlom a zvukom ružový od 12 mes

Popis produktu

Smoby didaktický stolík Cotoons je úžasná multifunkčná hračka vhodná pre dievčatá od 12 mesiacov. Stôl na hranie pre najmenších má 4 pevné a stabilné nohy v dievčenskej ružovej farbe. Je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a má jemné, oblé hrany, aby sa predišlo zraneniu dieťaťa. Vaši najmenší nájdu na stole mnoho zaujímavých hračiek vo všetkých možných farbách, pri ktorých sa nikdy nebudú nudiť. Pohyblivý kvietok s farebnými navliekacími krúžkami, bubny s paličkami, otáčacie kolieska, pohyblivé tlačidlá, krútiace sa ozubené kolieska, svietiaca vkladacia hračka, zvukové hračky, to všetko je súčasťou didaktického stolíka pre deti. Každý si tam nájde niečo, čo sa mu zapáči.

Stôl na hranie je vyzdobený obrázkami rozprávkových postavičiek Cotoons, ktoré na najmenšie deti pôsobia pozitívnym dojmom. Je didaktický, to znamená, že hračky prispievajú k optimálnemu vývinu a rozvoju inteligencie najmenších detí. Deti pozorujú ako hračky reagujú na ich dotyk, stlačenie, orientujú sa na vonkajší svet, chcú skúmať a objavovať nové veci. Rozvíja sa jemná motorika, manuálne zručnosti, logické myslenie aj sluch najmenších. Vďaka pestrému výberu hračiek, deti spoznávajú farby a tvary. Rozmery hračky pre najmenších sú 47*47*49 cm, s výškou 49 cm, čo je ideálna výška pre vaše ratolesti. Stolík má naozaj jedinečný dizajn a nádherné farby, vynikne v každej dievčenskej izbičke.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to ideálny darček pre najmenšie deti. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Didaktická hračka pre najmenších Smoby je vďaka viacúčelovému využitiu, nádhernému dizajnu a žiarivým farbám obľúbená u mnohých detí aj rodičov.

Vlastnosti

  • didaktický stolík pre najmenšie deti
  • multifunkčná hračka
  • viacero zaujímavých farebných hračiek
  • ružová farba pre dievčatká
  • vhodný od 12 mesiacov
  • kvalitný, zamatovo jemný plast
  • pomáha rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie, fantáziu, kreativitu
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.