Didaktický stolík Cotoons Smoby s funkciami so svetlom a zvukom ružový od 12 mes

Popis produktu

Smoby didakticky stolík Cotoons s hudobnými a svetelnými funkciami je elektronický stolík pre deti vhodný od 12 mesiacov. Stolík na hranie je vyrobený z kvalitného jemného plastu, s oblými bezpečnými hranami, s množstvom rôznych funkcií na hranie pre deti. V prvom rohu stolíka je veľká  farebná kvetinka so štyrmi farebnými lupienkami a v každom lupienku je otvor iného tvaru na vhodenie kocky. Ak dieťa zvolí správnu kocku, kvetinka sa rozsvieti a zahrá melódiu. Všetky 4 kocky sa dajú vybrať z otvoru v nohe stolíka a hra môže pokračovať ďalej. Vedľa kvetinky je otočné zrkadielko a za ním set bubnov s postavičkami Cotoons s paličkami na bubnovanie. Bubon vydáva pekný zvuk ako skutočný hudobný nástroj. Celková výška stolíka je 49 cm a jeho rozmery sú 47*47*49 cm.

Bubon je peknej zelenej farby. Oproti kvetinky je veľká palma, ktorá sa skladá z 5 farebných krúžkov ružovej, zelenej, modrej, oranžovej a žltej farby Deti ju môžu rozoberať a skladať od najväčšej po najmenšiu. Stredná os je zakončená zeleným kvetom, s obrázkami postavičiek Cotoons. Štvrtý roh detského didaktického stolíka obsahuje ozubené kolieska s kvetinkou, ktoré sa dajú točiť do všetkých strán, a pritom vydávajú zvuky. V strede detského didaktického stolíka pre najmenšie deti je jazierko so žabkou Wabap. Keď dieťa stlačí tlačidlo, žabka z jazierka vyskočí. Všetky funkcie multifunkčného stolíka pre najmenšie deti pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku dieťaťa, učí sa rozpoznávať farby, tvary, súvislosti.

Je to nielen náučná didaktická hra ale deti sa pri hraní zabavia. Stolík sa dá jednoducho poskladať- nožičky sa dajú vybrať a uložiť. Detské zábavné centrum funguje na 2 LR44 batérie. Farebné prevedenie detského stolíka je v peknej kombinácii bielej a ružovej farby, vhodný najmä pre dievčatká. Plastový materiál je veľmi kvalitný, odolný a zároveň jemný a zamatový na dotyk krehkých detských rúčok. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Deti hrou so stolíkom zažijú kopec zábavy.  

Vlastnosti

  • didaktický stolík pre najmenšie deti
  • multifunkčná hračka
  • viacero zaujímavých farebných hračiek
  • ružová farba pre dievčatká
  • vhodný od 12 mesiacov
  • kvalitný, zamatovo jemný plast
  • pomáha rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie, fantáziu, kreativitu
  • funguje na 2 LR44 batérie
  • celková výška je 49 cm
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Hmotnosť2,25 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.