Didaktický stolík BB Abrick Écoiffier 22 dielov s aktivitami a kockami s motívom zvieratiek od 12 mes

Popis produktu

Didaktický stolík BB Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje vynikajúci darček pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov. Nádherný modrý stolík sa skladá z 22-dielnej sady, spolu s didaktickými kockami v jemných farbách, ktoré budú vkladať do správnych otvorov na stolíku. Potešia ich aj kocky s motívom zvieratiek, ktoré sú vyrobené vo väčších rozmeroch, umožňujú deťom ľahkú manipuláciu pri stavbe rôznych stavieb. Stolík je vybavený aj otáčateľnými tvarmi a ponúka množstvo úložného priestoru, takže si deti môžu po hre kocky pekne upratať. Stolík je vo výške 30 cm od zeme, vaši najmenší naň bez problémov dosiahnu. 

Stolík a kocky sú vyrobené z pevného plastu so zaoblenými hranami pre maximálnu bezpečnosť detí. Jemné farebné vyhotovenie pôsobí na deti harmonicky a upokojujúco. Tým, že deti plánujú, navrhujú a skladajú stavby z kociek, sa u nich rozvíja logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Stolík s kockami prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v detskej izbičke.

Rozmery stolíka sú 50*37*30 cm. Francúzsky výrobca Écoiffier vyrába kvalitné plastové hračky už niekoľko desaťročí, neobsahujú škodlivé látky, sú bezpečné pre vašich najmenších. Originálne hračky z kolekcie BB Abrick spĺňajú najvyššie európske kritériá, pomáhajú deťom rozvíjať ich schopnosti od útleho veku. Francúzska spoločnosť Écoiffier prináša chlapcom a dievčatám hračky ovplyvnené najnovšími trendami za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*37*30 cm
Rozmery balenia80*60*37 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,67 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.