Didaktický stôl so stavebnicou Maxi Abrick Écoiffier 35 dielov od 12 mes

Popis produktu

Didaktický stôl so stavebnicou Maxi Abrick Écoiffier je unikátny stolík pre deti od 12 mesiacov doplnený o obľúbenú stavebnicu Abrick. Didaktický stôl pre deti je prevedený v modro-červenej farbe a má precízne navrhnutý, moderný dizajn. Je veľmi stabilný a má oblé hrany, takže je pre dieťa celkom bezpečný. Rozmery didaktického stolíka sú 50*37*30 cm. Stolík obsahuje priehradku na odkladanie kociek, tri farebné ozubené kolieska, ktorými je možné otáčať a veľkú, priestrannú priehradku v strede. Do nej je možné uložiť kocky a na ňu položiť zelenú hraciu plochu, na ktorú sa dajú napojiť kocky stavebnice, spolu s plochou s rôzne tvarovanými otvormi, kam môže dieťa zasadiť kocky rovnakého tvaru. Plocha hracieho stolíka je kompatibilná s ostatnými kockami zo série Abrick.

Stavebnica pre deti Maxi Abrick obsahuje veľké, farebné kocky, z ktorých je možné poskladať rôzne veci ako domček, autíčko, stromček a dokonca postavičky. Jednotlivé dieliky stavebnice Maxi Abrick su vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý je zdravotne neškodný a vďaka zaobleným hranám sú pre deti maximálne bezpečné. Kocky majú primeranú veľkosť pre ľahkú manipuláciu. Potlač na stavebnici je zhotovená špeciálnou technológiou IML, vďaka ktorej sa farba neošúcha a kocky stále vyzerajú ako nové. Detská stavebnica Maxi Abrick je kompatibilná so všetkými inými stavebnicami rady Abrick. Stavebnica Maxi Abrick obsahuje 35 kusov kociek.

Plastová stavebnice pre deti je v kombinácií s didaktickým stolíkom ideálna voľba pre všetky zvedavé a hravé deti. Pri hre si rozvíjajú jemnú motoriku, priestorovú predstavivosť a logické myslenie, učia sa rozoznávať farby a tvary. Deti majú vďaka stolíku kocky vždy poruke a takto pripravená hracia plocha je pre ne veľmi zaujímavá. Hra s didaktickým stolíkom v kombinácií so stavebnicou je veľká zábava a vaše ratolesti iste zabaví na dlhé hodiny. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou kvalitných hračiek, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy. Je tiež známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*37*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,925 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.