Drevený didaktický slimáčik na ťahanie Color Pull along Stacking Animal Eichhorn 4 vkladacie kocky od 12 mes

Popis produktu

Drevený didaktický slimáčik na ťahanie Color Pull-along od nemeckej značky Eichhorn predstavuje fantastický darček pre všetky deti od 12 mesiacov. Slimáčik je vyrobený z kvalitného borovicového dreva, vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Deti sa učia vložiť do slimáčika 4 vkladacie kocky rôznych tvarov a farieb. Pri hľadaní správnych tvarov si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Rozmery slimáčika sú 15*24*20 cm, jeho vrchná vkladacia časť sa dá oddeliť. V prednej časti slimáčika s kolieskami je upevnená šnúrka na ťahanie, vďaka ktorej si môžu deti hračku kedykoľvek ťahať za sebou.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Vkladací slimáčik s červenými tykadlami je vyhotovený v sýtych farbách, ktoré sú odporúčané pri menších deťoch, pomáhajú im s rozlišovaním farieb. Pri vkladaní kociek si rýchlo zlepšia odhad veľkosti jednotlivých kociek, môžu trénovať svoju rýchlosť a presnosť. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa spoľahnúť na svoje vlastné sily a rýchlejšie riešia akékoľvek úlohy. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevený slimáčik so 4 vkladacími kockami
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery15*24*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia48*28*43 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.