Didaktický elektronický domček Shape House Cotoons Smoby s vkladacími kockami od 12 mes

Popis produktu

Didaktický elektronický domček z edície Cotoons je vynikajúci darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Francúzski dizajnéri Smoby prinášajú zvedavým deťom originálnu hračku, ktorá preverí ich šikovnosť a zručnosť pri hre so 4 vkladacími kockami rôznych tvarov. Dieťa vkladá kocky do domčeka cez otvory na streche a pri každom správnom vložení kocky začne domček svietiť a vydávať zvuky. Najmenšie deti tak hravým spôsobom objavujú a skúmajú rôzne zvuky, tvary, farby a svetielka na didaktickej hračke. Vo vrchnej časti detskej hračky je praktická rúčka, takže deti si svoju obľúbenú didaktickú hračku môžu zobrať ako kufrík na všetky cesty, výlety alebo iné dobrodružstvá. 

Didaktické hračky sú vo svete stále viac a viac populárne, pretože majú veľmi dobrý vplyv na rozvoj inteligencie, priestorového videnia a logického myslenia detí. Vkladaním kociek do správnych otvorov si deti zlepšujú aj jemnú motoriku. Rozoznávajú nové farby, tvary, dotykom skúmajú rôzne povrchy a tak naberajú sebadôveru. Táto nadčasová hračka podnecuje v deťoch túžbu po objavovaní okolitého sveta. Tiež v nich rozvíja aj fantáziu a predstavivosť, môžu si vymýšľať vlastné príbehy s rozprávkovými postavičkami Cotoons. Domček má otvárateľné dvierka, cez ktoré sa dajú povyberať kocky. Vkladací domček pre najmenších funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové), ktoré sú súčasťou balenia. Baterky sú testovacie.

Smoby už dlhé roky prináša deťom najkvalitnejšie hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery20*10*25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia21*21*17 cm
Celková dĺžka20 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,80 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.