Didaktická stavebnica 4v1 BB Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier zaujme každé dieťa od 12 mesiacov. Chlapci a dievčatá sa zabavia s multifunkčnou stavebnicou, ktorá im umožní naplno rozvíjať kreativitu a predstavivosť. V modrej otvárateľnej dóze sa nachádza 41-dielna sada, v ktorej deti objavia skladaciu vežu zo šálok, pyramídu z krúžkov, spájaciu reťaz a klasické kocky. Jednotlivé doplnky sú väčších rozmerov, uľahčujú dieťaťu manipuláciu. Sú vyrobené z pevného a odolného plastu so zaoblenými hranami, jemné farby pôsobia na deti harmonicky a upokojujúco.
Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú kocky, sa u nich rozvíja logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto didaktická súprava všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v detskej izbičke. Vďaka praktickej dóze si môžu deti jednotlivé dieliky stavebnice po hre pozbierať a upratať.

| Vek | Od 12 mesiacov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | 42*21*18 cm |
| Rozmery balenia | 60*40*20 cm |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...