Didaktická stavebnica 4v1 BB Abrick Écoiffier 41 dielov s kockami krúžkami a šálkami v dóze od 12 mes

Popis produktu

Didaktická stavebnica 4v1 BB Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier zaujme každé dieťa od 12 mesiacov. Chlapci a dievčatá sa zabavia s multifunkčnou stavebnicou, ktorá im umožní naplno rozvíjať kreativitu a predstavivosť. V modrej otvárateľnej dóze sa nachádza 41-dielna sada, v ktorej deti objavia skladaciu vežu zo šálok, pyramídu z krúžkov, spájaciu reťaz a klasické kocky. Jednotlivé doplnky sú väčších rozmerov, uľahčujú dieťaťu manipuláciu. Sú vyrobené z pevného a odolného plastu so zaoblenými hranami, jemné farby pôsobia na deti harmonicky a upokojujúco.

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú kocky, sa u nich rozvíja logické a priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto didaktická súprava všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v detskej izbičke. Vďaka praktickej dóze si môžu deti jednotlivé dieliky stavebnice po hre pozbierať a upratať.

Rozmery dózy sú 42*21*18 cm. Francúzsky výrobca Écoiffier vyrába kvalitné plastové hračky už niekoľko desaťročí, neobsahujú škodlivé látky, sú bezpečné pre vašich najmenších. Originálne hračky z kolekcie BB Abrick spĺňajú najvyššie európske kritériá, pomáhajú deťom rozvíjať ich schopnosti od útleho veku. Francúzska spoločnosť Écoiffier prináša chlapcom a dievčatám hračky ovplyvnené najnovšími trendami za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*21*18 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,1 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.