Didaktická krabica Activity Kiddieland so svetlom a zvukom od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland didaktická krabica Activity so zvieratkami je sedemuholníková krabica, každá zo 7 strán ponúka deťom jedinečnú hru. Každá strana ponúka rôzne aktivity, vydáva rôzne zvuky, melódie a svetielkuje. Deti spoznávajú predmety, ktoré ich každý deň obklopujú ako TV s dvoma tlačidlami a svetlom, telefón s funkciami, počítač so 4 tlačidlami a svetelným monitorom, vchodové dvere so zvončekom a návštevou, hudobný kútik s pianom a s knižkou na listovanie a ešte veľa ďalších.

Detská krabica s držiakom je veľmi kvalitná pevná detská hračka, vhodná pre najmenšie deti od 12 mesiacov, s ktorou sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nová. Má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube. Zbožňujú stláčať rôzne tlačidlá a figúrky, vytáčať páčky a krúžky doprava doľava hore dolu, krútiť, posúvať, otvárať a pritom sledovať reakciu na svoj pohyb. Didaktická a elektronická hračka raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka, ukážu sa iné obrázky.

Táto hračka určite poteší každé dieťa, a hrou sa zároveň rozvíja ich jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami. Funguje na batérie 3xAA, ktoré sú súčasťou detskej hračky. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý má oblé jemné hrany a preto je pre dieťa bezpečný a zároveň jemný na dotyk. Je to úžasná interaktívna hračka pre každé dieťa, s ktorou sa dokáže hrať dlhé hodiny. Má pekné farebné prevedenie žltej, modrej, ružovej či oranžovej farby. Rozmery interaktívnej didaktickej hračky pre deti sú 34*24*19 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery34*24*19 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.