Drevená didaktická kocka Shape Sorting Cube Eichhorn s 12 vkladacími kockami od 12 mes

Popis produktu

Drevená kocka Shape Sorting Cube od nemeckej značky Eichhorn je originálna didaktická hračka pre chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Kocka je vyrobená z prvotriedneho borovicového dreva, vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá sa zabavia pri vkladaní kociek do boxu s otvormi rôznych tvarov a veľkostí. V sade sa nachádza 12 farebných kociek označených číslami a rôznymi symbolmi, s ktorými si deti precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a spoznávajú prvé čísielka. Rozmery kocky sú približne 15*15*15 cm, dá sa ľahko otvárať a je vybavená šnúrkou na jednoduché prenášanie.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Vkladacia hračka je vyhotovená v príjemných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pomáhajú im s rozlíšením farieb. Pri vkladaní kociek si rýchlo zlepšia odhad veľkosti jednotlivých kociek, môžu trénovať svoju rýchlosť a reflexy. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa spoľahnúť na svoje vlastné sily a rýchlejšie riešia akékoľvek úlohy. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená kocka s 12 vkladacími kockami
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery14,5*14,5*14,5 cm
Celková výška14,5 cm
Rozmery balenia48*35,5*32,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.