Zeleninový stánok 100% Chef Écoiffier s pokladňou, nákupným vozíkom a 65 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier zeleninový stánok s pokladňou a nákupným vozíkom 100% Chef je nádherná plastová hračka so zaujímavými detailmi, vhodná pre deti od 18 mesiacov. V balení nájdete 65 doplnkov, ktoré sú nevyhnutné pre malých predavačov. Detský nákupný vozík na kolieskach má výšku 41,5cm, čo je ideálna veľkosť pre najmenšie deti. Detský zeleninový stánok má výšku 69cm, ďalej je súčasťou hračky aj realistická pokladňa s plastovými peniazmi a niekoľko kúskov plastových potravín. Tieto doplnky sa výborne hodia k detským obchodíkom Écoiffier, ktoré nájdete v našej ponuke, ale aj na samostatné hranie sa vašich ratolestí. Vďaka veselým farbám a realistickému prevedeniu táto hračka pre najmenších podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti si môžu vymýšľať rôzne príbehy s nakupovaním a predávaním tovaru ako v naozajstnom stánku.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí, sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Ďalej sa prostredníctvom predavačského setu pre deti rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*54,5*40 cm
Celková výška69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.