Vysávač lístia Picnic Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier vysávač na lístie Picnic je krásna hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Záhradný vysávač pre deti má pohodlnú rúčku na uchytenie a niekoľko tlačidiel, pôsobí veľmi realisticky. Je to ideálny doplnok pre najmenšie deti, ktoré rady pomáhajú rodičom v záhradke alebo doma. Detský záhradný vysávač má výraznú zelenú farbu, je ľahký, takže deti sa s ním môžu prechádzať po záhrade. jeho rozmery sú 49*21*16 cm. Vysávač na lístie pre deti je vyrobený z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. Nepotrebuje batérie, nevydáva žiadne zvuky ani nesvieti. Detský vysávač je mechanický.

Detský vysávač do záhrady je síce veľmi zábavná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale majú aj iný, možno dôležitejší význam. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom vysávača rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré majú rady pobyt na čerstvom vzduchu a sú malými pomocníkmi v domácnosti pre svojich rodičov.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklovateľné materiály, zdravotne neškodné farby a je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*21*16 cm
Hmotnosť0,30 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.