Vysokozdvižný vozík Power BIG veľký dĺžka 42 cm červený od 24 mes

Popis produktu

BIG vysokozdvižný vozík je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský vysokozdvižný vozík gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovné auto pre deti v krásnom červeno-sivom prevedení je vyrobené z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné auto má v základnej výbave drevenú paletu, ktorá dokonale sedí na lyžinách vozíka a pevné lepenkové škatule. Detský vysokozdvižný vozík je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určený pre hru vnútri i vonku. Toto pracovné vozidlo s pohyblivou vidlicou rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský vysokozdvižný vozík je dlhý až 42 cm. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detský vysokozdvižný vozík BIG je chránený ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Vysokozdvižný vozík BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery42*20*28 cm
Rozmery balenia55*43*59
Celková dĺžka42
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.