Varič Cheef Cook Écoiffier s hrncami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský varič Cheef Cook je krásny a moderný varič pre každú správnu malú kuchárku, ktorý nesmie chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Detský varič má krásnu zelenú farbu a moderný dizajn, vďaka čomu je takmer na nerozoznanie od skutočného variča. Varič pre deti Cheef Cook je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, ktorý je charakteristický vysokou odolnosťou a bezpečnosťou pre vaše detičky. 

Francúzska spoločnosť Écoiffier je európskym výrobcom kvalitných a bezpečných hračiek, ktoré určite potešia vaše malé ratolesti. Rozmery detského variča spolu s doplnkami do kuchynky pre deti sú 26*20*13,5 cm. Detský varič dodržuje prísne európske štandardy kvality a certifikáty bezpečnosti. Detský varič Cheef Cook je prevedený vo sviežej zelenej farbe. Obsahuje dva biele gombíky, s ktorými sa dá točiť. Detský varič obsahuje dve platničky, na ktorých sú položené dva hrnce a v ktorých si môže vaša malá kuchárka uvariť dobroty presne podľa svojej chuti a fantázie. Väčší hrniec má červenú farbu a menší hrniec má striebornú farbu.

Oba hrnce majú aj praktickú pokrievku na zakrytie. Na bokoch detskej dvojplatničky na varenie je umiestnený aj červený príbor, ktorý tvorí vidlička a nôž. Vďaka svojím malým a šikovným rozmerom je detský varič vhodný aj na cesty a vaša malá kuchárka si ho môže brať kdekoľvek so sebou na hranie. Detský varič spolu s doplnkami je ideálny hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov. Detský varič nefunguje na batérie, ide len o imitáciu reálnej dvojplatničky. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*20*13,5 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Hmotnosť0,34 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.