Vaflovač do kuchynky 100% Chef Écoiffier s vaflami s 22 doplnkami zelený od 18 mes

Popis produktu

Vaflovač pre deti 100% Chef od výrobcu Écoiffier je výborný doplnok do detskej kuchynky, ktorému neodolá žiadny malý kuchárik. Prečo? Pretože okrem vaflovača nájde v balení aj 4 vafle v tvare srdiečok a všetky nástroje a potraviny, ktoré sú potrebné na prípravu vaflí. Súprava do kuchynky je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Spolu je tvorená 22 doplnkami, ktoré sú nevyhnutné na varenie. Vďaka veselým farbám a realistickému prevedeniu táto hračka pre kuchárov podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, Deti s ňou ľahko vymýšľajú rôzne recepty a kuchárske postupy pre seba a svojich najbližších.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne. Práve s takým rozvojom im môže pomôcť aj kuchynská súprava Écoiffier. Ďalej sa prostredníctvom detskej súpravy do kuchynky rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Vaflovač s doplnkami pre deti je ideálny darček pre všetkých malých výmyselníkov, ktorí radi pomáhajú mamičke v kuchyni a nemôžu sa dočkať kedy budú variť sami.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. S kuchynskou sadou Écoiffier sa deti zabavia veľmi dlho, pretože ponúka široké spektrum hier nielen v kuchynke.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*17*5 cm
Celková výška5 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Celková dĺžka21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,645 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.