Upratovací vozík Clean Smoby s elektronickým vysávačom a 9 doplnkami zelený

Popis produktu

Detský upratovací vozík Clean s elektronickým vysávačom je vhodný pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Touto realistickou hračkou urobíte radosť malým pomocníkov, ktorí radi doma pomáhajú. Vozík na upratovanie má zeleno-sivo-biele farebné prevedenie. Spolu s elektronickým vysávačom a 9 doplnkami tvorí krásnu modernú sadu na upratovanie. Upratovací vozík si dieťa vďaka 2 kolieskam ľahko premiestni kdekoľvek potrebuje, a tak má všetky potrebné nástroje na upratovanie vždy pri sebe.  Vozík pre deti je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Je pevný a stabilný. Výška upratovacieho vozíka je 56 cm a jeho celkové rozmery sú 31*32*56 cm.

Súčasťou detskej sady na upratovanie je moderný elektronický vysávač pre deti, ktorý po zapnutí vydáva reálne zvuky vysávania, čím sa veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou vášho malého pomocníka. Vysávač farebne ladí s celým upratovacím setom. Má oblé tvary a funguje na 3 batérie LR44. Súčasťou detského vozíka na upratovanie je aj veľká metla na upratovanie, šedá lopatka so zmetáčikom na smeti zavesené na boku vozíka, mop a hubka na umývanie, vedro na vodu a 2 krabičky, ktoré sú imitáciou čistiacich prostriedkov. 9 doplnkov s elektronickým vysávačom a vozíkom spolu vytvárajú dokonalý upratovací set pre deti. 

Upratovacia sada pre deti je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý je pre hru detí maximálne bezpečný. Detský upratovací vozík pre deti spolu s elektronickým vysávačom Clean je produktom európskej kvality a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy.Francúzska spoločnosť Smoby má dlhoročnú tradíciu a je zárukou výroby kvalitných a jedinečných modelov hračiek pre vaše detičky. Vďaka spoločnému upratovaniu sa u detí od malička vytvára zmysel pre poriadok.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozmery balenia39*19*58 cm
Celková dĺžka31 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Notebattery: 3 x LR44
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.