Odrážadlo traktor s prívesom Maxi Abrick Écoiffier s 11 kockami modrý od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Écoiffier v podobe detského traktora je originálne odrážadlo pre deti od 12 mesiacov. Odrážadlo má vzadu príves na dvoch kolieskach, na ktorom sú uložené pestrofarebné kocky s číslami. V balení je spolu 11 kociek. Všetky časti odrážadla k sebe dokonale ladia, majú modro-červenú farbu. Odrážadlo pre deti má v prednej časti veselú usmievavú tváričku, ktorá na deti pôsobí pozitívnym dojmom. Odrážadlo - detský traktor má pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené, aby sa dieťatko pri jazde nešmýkalo. Pod sedadlom odrážadla nájde váš drobec praktický úložný priestor na hračky.

Spolu s prívesom má odrážadlo dĺžku 82 cm. Detské odrážadlo nie je len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy. Pomocou odrážadla sa posilňuje svalstvo na rukách aj nohách, rozvíja sa jemná aj hrubá motorika detí, spoznávajú farby a tvary. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Detské odrážadlo je ideálne pre najmenšie deti pred tým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa môžu už od útleho veku učiť udržať rovnováhu a pohybovať nôžkami.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi,  bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu. Potešte svojho drobca kúpou kvalitného odrážadla so sadou kociek v jednom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery82*33*28 cm
Celková výška33 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Celková dĺžka82 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné