Traktor na šliapanie Fendt BIG s vyklápačkou a klaksónom zelený

Popis produktu

Traktor Fendt je krásny detský traktor, ktorý je navrhnutý vo vintage štýle. Bol inšpirovaný reálnym traktorom Fendt GT. Pri výrobe traktora bol kladený dôraz na detaily, ktoré umocňujú realistický zážitok pri detskej hre. Je vhodný pre deti od 3 rokov. V prednej časti detského traktora sa nachádza vyklápacia vlečka, do ktorej si deti uložia svoje pracovné nástroje alebo stavebné materiály. Vyklápačka sa ovláda pomocou páky na bočnej strane. Jej priečne steny sa dajú rozložiť, a tak z vyklápacej vlečky so 4 stenami vznikne rovná podložka. Vďaka integrovanému reťazovému pohonu sa traktor ovláda veľmi jednoducho, na pohýnanie nie je potrebná veľká sila. Práve preto je traktor Fendt ako stvorený pre menšie deti. Sedadlo traktora sa dá nastaviť do 3 rôznych polôh, preto sa prispôsobí potrebám každého dieťatka a môžu si ho užívať dlhé roky.

Detský traktor BIGnosnosť 50 kg. Súčasťou traktora je aj mechanický klaksón, ktorým deti oznamujú svoj príchod na stavenisko. Vozidlo je vybavené protišmykovými pedálmi a reťazou, ktorá sa v prípade uvoľnenia doťahuje jednoducho pomocou integrovaného zariadenia. Reťazový pohon je bezpečne schovaný, takže je chránený pred prachom a nečistotami, ktoré by sa naň mohli nalepiť. Traktor má rozmery 102*46*54 cm. Hrou na rôzne povolania sa rozvíja detská fantázia, deti sa približujú svetu dospelých. Manuálnou činnosťou pri šliapaní na traktore alebo naberaní nákladov sa tiež posilňujú svaly a jemná motorika detí. Traktor BIG je nielen zábavnou hračkou, ale aj prostriedkom na vývin dieťaťa.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jeho symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Traktor Fendt s prívesom je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.  BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Na detský traktor je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že traktor si udrží krásne žiarivé farby dlhé roky. Preto je detský traktor BIG tou správnou investíciou.

Vlastnosti

 • detský traktor vo vintage štýle
 • vhodný pre deti od 3 rokov
 • rozkladateľná vyklápacia vlečka
 • reťazový pohon
 • polohovateľné sedadlo
 • nosnosť 50 kg 
 • protišmykové pedále 
 • rozmery 102*46*54 cm
 • záruka 3 roky
 • špeciálny UV filter
 • kvalitný nemecký výrobok 
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery102*46*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia89*50*47 cm
Celková dĺžka102 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.