Traktor s nakladačom Farmer Max Smoby zelený s prívesom na šľapanie

Popis produktu

Detský šliapací traktor Farmer Max Smoby s nakladačom a prívesom je snom každého malého chlapca od 3 rokov. Traktor Smoby má zeleno-čiernu farbu a robustnú stavbu spolu s prívesom a nakladačom. S odvahou sa môže na ňom vybrať von a hrať sa na naozajstného farmára. Zadná vlečka traktora má 2 kolieska a dá sa odpojiť. Pohodlné sedadlo sa dá nastaviť podľa potrieb dieťaťa. Dieťa môže jazdiť po záhrade, ihrisku alebo na prechádzkach s rodičmi a zábavne tak tráviť čas na čerstvom vzduchu. Kolesá traktora sú ovládané volantom, ktorý sa dá otáčať. Je to jedinečná hračka s realistickým dizajnom, ktorý obľubujú všetky deti. Detský traktor je doplnený funkčným nakladačom. Šliapací traktor disponuje aj kvalitným pripájacím prívesom, do ktorého si malý farmár naloží celý svoj náklad a potom môže spokojne šliapnuť do protišmykových pedálov, ktoré chlapčeka rozhodne nesklamú.

Celkové rozmery detského šliapacieho traktora s nakladačom a prívesom sú 182*44*62 cm. Detský traktor má pevnú konštrukciu, je vyrobený z kvalitných materiálov. Jeho celková dĺžka je 182 cm. Detský traktor Smoby má reťazový pohon vďaka čomu jazdí veľmi hladko. Je to ideálna hračka pre všetkých malých chlapcov, ktorí sa nemôžu dočkať kedy vyrastú a budú môcť jazdiť na vlastnom aute. Prostredníctvom traktora sa rozvíjajú pohybové a motorické zručnosti dieťaťa. Šliapaním pedálov sa posilňuje svalstvo na nohách. Deti si tiež trénujú reflexy a postreh, trávia čas vonku na čerstvom vzduchu namiesto času stráveného pri počítači alebo televízii. Keď sa deti hrajú na stavbárov alebo farmárov, rozvíja sa tým ich kreativita a fantázia. Šliapací traktor pre deti poskytuje mnoho možností na hru, vďaka čomu sa veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou aj vášho chlapčeka. 

Francúzsky výrobca Smoby, známy svojou výrobou detských hračiek, je jedným z najpoprednejších predajcov na svete. Všetky diely na hračkách Smoby sa vyznačujú pevným a odolným plastom s oblými hranami, príjemnými na dotyk, pri ktorých nehrozí, že sa vaše dieťa zraní. Produkty firmy Smoby podliehajú prísnej kontrole a spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá, ktoré potešia každého rodiča. Detský šliapací traktor s nakladačom a prívesom je rozhodne výborná kombinácia, ktorú si zamiluje každý chlapec a nebude sa s ním chcieť rozlúčiť.

Vlastnosti

  • kvalitný traktor s nakladačom a prívesom
  • verné priblíženie k naozajstnému traktoru
  • ergonomické a nastaviteľné sedadlo
  • odpojiteľný príves
  • pevná plastová konštrukcia
  • originálny francúzsky dizajn a kvalita
  • plne ovládateľný nakladač
  • kvalitné pedále
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery182*44*62 cm
Celková výška62 cm
Rozmery balenia80*40*56 cm
Celková dĺžka182 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8,0 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.