Traktor so zvieratkami Activity Kiddieland so zvukom a svetlom zelený od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland traktor Activity so zvieratkami s vlečkou je krásna hračka pre najmenšie deti od 12 mesiacov. Detský traktor pri stlačení komína vydáva zvuky ako skutočný traktor, potom spieva melódie a svetielkuje. Vlečka traktora pre deti je plná domácich zviera, ktoré po vybratí a opätovnom vložení vydávajú realistické zvuky, a ak sa dieťa sa tak učí rozoznávať zvieratká podľa zvuku.  Je to veľmi kvalitná a pevná hračka pre deti, s ktorou sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nová. 

Hračka pre najmenších má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube - stláčať rôzne tlačidlá a figúrky, vytáčať páčky a krúžky doprava doľava hore dolu, krútiť, posúvať, otvárať a pritom sledovať reakciu na svoj pohyb. Táto hračka určite poteší každé dieťa, a hrou sa zároveň rozvíja ich jemná motorika, logika, pamäť, pohybová zručnosť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami.

Funguje na batérie, ktoré sú súčasťou detskej hračky. Traktor vezie v zadnej vlečke hospodárske zvieratá a to prasiatko, koníka, kravičku, ovečku a sliepku. Detský traktor je prevedený v peknej zelenej farbe so modrou vlečkou. Plastový materiál, z ktorého je hračka vyrobená je príjemný na dotyk, s jemnými oblými tvarmi, ktoré nie sú pre dieťa nebezpečné. Rozmery zvukového traktora pre najmenšie deti od 12 mesiacov sú 38*15*17 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery38*15*17 cm
Rozmery balenia40*16*18 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6 1.5V included
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.