Interaktívny tablet pre najmenších Cotoons Smoby 2v1 so zvukmi a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Začnite učiť a vzdelávať detičky už od útleho veku. S praktickou a zábavnou hračkou ako je tablet pre najmenších Cotoons od Smoby je to jednoduché. Detský tablet je určený pre deti vo veku od 12 mesiacov. Tablet pre najmenších môžete spočiatku na zábradlie postieľky. Vďaka jemným tlmeným zvukovým a svetelným efektom sa dieťa zobúdza do príjemného prostredia čo ho upokojuje. Tablet pre najmenších je krásne farebný a má hravý dizajn. Dieťa môže objavovať a skúmať jeho tvary, rozoznávať farby a reagovať na rôzne zvukové stopy. Pri rozoznávaní farieb dieťatku pomôžu na dotyk citlivé LED svetielka. Tento tablet je inšpirovaný motívom obľúbených hrdinov z radu Cotoons Smoby, ktorých poznajú deti na celom svete.

Deti objavujú jeho funkcie stláčajú tlačidlá, točia vrtuľkou a tým táto didaktická hračka rozvíja jemnú motoriku už u najmenších detí. Farebné svetielka podnecujú rozvoj fantázie a ovládaním interatívnej hračky si cibra svoj bystrý úsudok. Hudobné efekty deti zapájajú do veselej hry a krásne melódie im vyčaria úsmev na tvári. Stačí stlačiť správne tlačidlo a ozve sa krásna melódia. Detský interaktívny tablet má krásne pastelové farebné prevedenie modrej, oranžovej a ružovej farby s motívom hrdinov Cotoons. Je to jedinečná hračka, vhodná pre všetky deti. Tento tablet je 2v1. Na druhej strane sa nachádza interaktívna tabuľka Activity Board na kreslenie pre prvé kresby vášho dieťatka.

Magickú stieraciu tabuľku môžete neustále zmazať a dieťatko môže kresliť ďalšie kreatívne výtvory, alebo sa učiť svoje prvé písmená alebo číslice. Vďaka praktickej tabuľke si dieťa môže rozvíjať svoju jemnú motoriku a rozumové schopnosti. Jedným pohybom sa dá všetko z tabule zmazať a zábava sa začína odznova. Tablet má široké využitie a deti ho využijú dlhú dobu. Hravé a náučné, čo poviete? Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek. Materiál hračiek Smoby je odolný, príjemný na dotyk a citlivý k detským rúčkam. Vďaka  oblým hranám je hračka vhodná pre deti už od 12 mesiacov.   Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá.Pokiaľ chcete dopriať vašim ratolestiam kvalitu a skvelý zážitok z hry s hračkami, ktoré patria k svetovej špičke, hračky Smoby sú to pravé.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery24*4*28 cm
Rozmery balenia25*8*30 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 included
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...