Servírovací stolík Barbapapa Écoiffier s čajovou súpravou s 35 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier servírovací vozík Barbapapa s čajovou súpravou je krásny a moderný servírovací stolík pre všetky dievčatká, ktoré si chcú spraviť vlastné posedenie pri čaji a obslúžiť svoje najlepšie kamarátky v štýlovom servírovacom vozíku. Detský vozík na servírovanie je vyrobený z kvalitného a na dotyk príjemného plastu, ktorý je zároveň odolný a dlho vydrží. Servírovací stolík spĺňa európske štandardy a certifikáty bezpečnosti a kvality hračiek pre vašich najmenších. Rozmery servírovacieho stolíka pre deti sú 37*25*36 cm. Súčasťou vozíka na servírovanie je aj 35 krásnych doplnkov, ktoré príjemne ladia s celým dizajnom servírovacieho vozíka pre deti. 

Francúzsky výrobca Écoiffier je zárukou výroby kvalitných hračiek pre vaše malé ratolesti. So servírovacím vozíkom pre deti sa vaše deti môžu naučiť, ako správne stolovať, servírovať a obsluhovať hostí pri návšteve. Detský servírovací stolík Barbapapa je postavený na kolieskach, takže sa veľmi jednoducho posúva a zároveň aj stabilne stojí. Vozík na servírovanie pre deti má bielo-modrú farbu. Obsahuje hornú a dolnú priehradku, do ktorej si vaše detičky môžu naukladať riadik a iné doplnky.

Servírovací stolík tvorí čajová súprava, ktorá obsahuje 4 ružové šáločky so zelenou podtáckou, krásny a veľký ružový čajník, malú fialovú kanvičku, ružovú cukorničku a krabičku so sušienkami, ktoré neodmysliteľne patria k posedeniu pri čaji. Okrem toho sa na detskom servírovacom stolíku nachádzajú aj 4 ružové tanieriky, 4 oranžové poháriky bez uška a príbor ladený do oranžovej farby, ktorý obsahuje 4 vidličky, 4 nožíky a 4 čajové lyžičky. Všetky detské riadiky sú doplnené o obrázky postavičiek Barbapapa a krásne spolu farebne ladia. Každý doplnok má na servírovacom stolíku svoje miesto. Detský servírovací stolík je ideálnym doplnkom pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré chcú mať vlastnú servírovaciu súpravu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery37*25*36 cm
Rozmery balenia80*40*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,10 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.