Rýľ Natur' Janod plechový s drevenou rúčkou zelený

Popis produktu

Janod zelený plechový rýľ Natur' je pekná outdoorová hračka a pomôcka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Plechový rýľ má prírodnú zelenú farbu, ktorá sa zapáči každému malému záhradníkovi. Táto hračka je ideálna pre všetkých chlapcov aj dievčatá, ktorí majú radi hranie sa vonku. Detský plechový rýľ je ideálna pomôcka pre deti do záhradky alebo kdekoľvek vonku. Veľmi sa hodí pre usilovné a pracovité deti, ktoré chcú pomôcť rodičom v záhradke. Je to nadčasová hračka a zároveň veľký pomocník pre deti, ktorý sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobený z kvalitného plechu a dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Hračky a pomôcky z plechu sú maximálne prispôsobené na detské hry vonku, keďže sú vyrobené z odolných a kvalitných materiálov. Taktiež sú ošetrené bezpečnými farbami a lakmi, takže sa pri detských hrách nemusíte báť o svoje ratolesti. Všetky hračky Janod majú istý edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu, ale aj fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou dieťaťa s rýľom sa rozvíja jemná detská motorika. Dieťa má veľký pocit zodpovednosti, ak mu je pridelený nejaký kúsok záhrady, o ktorý sa má samo starať. Rýľ pre deti je na to skvelým prostriedkom. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je plechová hračka Janod nadčasová, bude pekná aj po rokoch.

Janod produkuje kvalitné hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • plechový rýľ ideálny na hranie vonku
  • zo zdravotne neškodných materiálov
  • rúčka je vyrobená z kvalitného dreva
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • rozmery 72*2,5*14 cm
  • v prírodnej zelenej farbe
  • rozvíja jemnú detskú motoriku
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery72*2,5*14 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.