Príves Bobby Pet Caddy BIG k odrážadlám BIG New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 mes

Popis produktu

Prívesný vozík Bobby Pet Caddy je fantastický doplnok k odrážadlám BIG z kolekcie New, Classic, Scooter, Neo a Next. V prívese je dostatok miesta pre najobľúbenejšie hračky malých vodičov. Vďaka integrovanému stojanu je príves stabilný. Má kapacitu 25 kg a dá sa jednoducho napojiť na ktorékoľvek odrážadlo BIG pomocou istiaceho čapu. Výhodou tohto detského prívesu je odpojiteľná vrchná časť, takže krytý príves sa jednoducho zmení na klasický prívesný vozík. Do vozíka bez striešky sa potom dá naložiť aj objemnejší náklad. prívesný vozík je vhodný pre deti od 12 mesiacov.

Detský príves má žiarivú červenú farbu v kombinácii so sivou. Vrchná vyberateľná časť má na sebe obrázky zvieratiek a okienko pre prevážané zvieratká, presne ako na naozajstnom prívese. V zadnej časti vozíka na odrážadlo je vyklápacia plošina, ktorá umožní jednoduché vyloženie nákladu. Vozík k odrážadlu má robustnú konštrukciu, ktorá je vyrobená z odolných plastov. Mäkké kolieska zaručia tichú a pohodlnú jazdu. Detský príves na odrážadlo je chránený UV stabilizátormi, takže bude dlhé roky žiarivý a jeho farby nevyblednú ani pri dlhodobom používaní. Výrobca BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku až 3 roky, preto táto hračka vašim deťom vydrží naozaj dlhý čas.

Prívesný vozík na detské odrážadlo je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GSBIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie deti.

Odporúčame.
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery59*37*41 cm
Rozmery balenia59*30*36 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,1 kg
Nosnosť25 kg
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné