Prebaľovací stolík pre bábiku Nursery Écoiffier s kuchynským kútikom modro-ružový od 18 mes

Popis produktu

Detský prebaľovací stolík Nursery pre bábiku s kuchynkou je krásny stolík s množstvom doplnkov pre dievčatko a jej bábiku. Set obsahuje stolík na prebaľovanie bábiky, váhu, jedálenský kútik so stoličkou na kŕmenie, vaničku s teplomerom, misku na kŕmenie, lyžičky, fľašku na mliečko, fľašku na čaj a iné doplnky. Všetky majú na stolíku svoje miesto. Stolík má dve podlažia. Na pravej strane stolíka na prebaľovanie je okrem toho aj umývadlo. Jedinečným doplnkom tohto setu je aj kolotoč pre bábiku s peknými obrázkami.

Prebaľovací stolík s kuchynkou pre deti je krásne zladený v ružovo-modrých farbách doplnených bielou. Hračka je vhodná pre už deti od 18 mesiacov. Rozmery stolíka na prebaľovanie a kŕmenie Nursery sú 52*52*56 cm. Je to unikátny set hračiek na zabezpečenie dokonalého pocitu z hry s bábikou. Set bábiku neobsahuje. Tým že sa deti hrajú na staranie sa o bábiku sa sami stávajú samostatnejšími.Starostlivosť o bábiku je súčasť hry s bábikou, kedy deti napodobňujú svojich rodičov.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Écoiffier je francúzsky výrobca kvalitných detských hračiek. Plasty sú kvalitné, odolné a zároveň ľahké a jemné pre detské rúčky. Stolík na prebaľovanie s kuchynkou ponúka všetko čo dieťa na hru s bábikou potrebuje. Každá malá princezná bude túto jedinečnú hračku milovať.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*52*56 cm
Celková výška56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.