Pracovný vozík Autá Smoby s autom McQueen, mechanickou vŕtačkou a 15 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský pracovný vozík Cars (Autá) je krásne spracovaná a praktická hračka. Ideálna je pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú s pracovným náradím a milujú autíčka. Vozík je prevedený v krásnej červenej a čiernej farebnej kombinácii. Pôsobí ako skutočná pretekárska stajňa. Pracovný vozík Cars je vyrobený z prvotriednych materiálov. Ide o kvalitné plasty, ktoré sú veľmi odolné a dlho vydržia. Zároveň sú však aj zamatové na dotyk a šetrné k pokožke. Vyrobený bol tiež so zreteľom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené a malý automechanik sa tak môže bez obáv hrať.

Vozík pre malých opravárov stojí na dvoch kolesách, ktoré sa veľmi ľahko pohybujú a preto si môže malý automechanik svoju dielničku brať všade so sebou. Zložená je z troch poschodí. Najspodnejšie poschodie má najväčší úložný priestor. Sem si môže malý mechanik uložiť náhradné diely a iné náradie. Stredná polička je menšia a môže si slúžiť ako stajňa pre autíčko McQueen, ktoré je súčasťou vozíka. Je to dobre známa postavička z rozprávky Autá, ktorá je u deti veľmi populárna. Vrchná časť je dominantou vozíka a je to miesto, kde dieťa môže otvoriť dvere svojej fantázii. Na tomto mieste je tiež uložená mechanická vŕtačka, ktorá sa ovláda stláčaním tlačidla. Za pomoci tejto vŕtačky môže vykonávať údržbu na autíčku, ktoré sa dá rozobrať na 12 častí. Malý automechanik tak môže skontrolovať stav motora, či urobiť výmenu pneumatík pred každým štartom.

Celkovo vozík obsahuje 15 doplnkov – patrí tam aj manuálny skrutkovač alebo kombinačky. Detský pracovný vozík Cars je dizajnovo krásne spravená hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, takže spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Veľmi pekne ozdobí chlapčenskú detskú izbu. Je kompaktný a v prípade potreby sa ľahko schová. Rozmery vozíka sú 27*31*57 cm. S touto hračkou si dieťa užije hromadu zábavy, ale čo je dôležitejšie získa aj základné pracovné návyky, zlepší si jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Naučí sa rozoznávať pracovné nástroje a ich konkrétne využitie. Tieto poznatky sú v neskoršom veku veľmi dôležité. Hračka je vhodná pre deti vo veku od 3 rokov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27*31*57 cm
Celková výška57 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.