Set na pečenie sladkostí Hello Kitty Écoiffier so 17 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier cukrárenský set na pečenie sladkostí Hello Kitty je splneným snom všetkých malých dievčat, ktoré rady pomáhajú mamičke v kuchyni pri pečení a chcú mať svoju vlastnú modernú sadu na pečenie sladkých dobrôt. Detská cukrárenská sada je navrhnutá v štýle známej mačičky Hello Kitty, ktorú zbožňujú všetky malé dievčatká. Detský cukrárenský set má moderný a štýlový dizajn a je prevedený v krásnej a dievčenskej ružovej a oranžovej farbeDoplnky, ktoré tvoria set na pečenie pre deti, sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk.

Sada pre deti dodržuje európske kritériá týkajúce sa bezpečnosti a kvality hračiek pre vaše detičky. Francúzska spoločnosť Écoiffier je európskym výrobcom kvalitných a bezpečných hračiek, ktoré určite potešia vaše malé ratolesti. Rozmery detskej sady na pečenie sú 30*12*30 cm. Detská súprava na pečenie sladkých dobrôt pre deti je tvorená 17 modernými doplnkami, ktoré potešia každú malú gazdinku a cukrárku. Detské doplnky a pomôcky na pečenie sú ladené v ružovej, oranžovej a striebornej farbe a celý set pre deti pôsobí elegantne a veselo.

V detskej súprave na pečenie sladkostí Hello Kitty sa nachádzajú 4 strieborné formičky na vykrajovanie cesta, krásny ružový valček na cesto, ružový krájač, oranžová obracačka spolu s ručným šľahačom a veľká miska s obrázkom Hello Kitty. Súčasťou detského cukrárenského setu sú aj potraviny, medzi ktoré patria 2 vajíčka, fľaša s mliekom, formička s bábovkou a krabička s čajovými keksíkmi v rôznych farbách. Detská súprava na pečenie Hello Kitty je krásnym doplnkom aj do každej detskej kuchynky. Súprava na pečenie sladkostí Hello Kitty je určená pre všetky malé milovníčky sladkých dobrôt od 18 mesiacov.

Odporúčame.
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*30*12 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,34 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.