Odhŕňač Power Service BIG dĺžka 43 cm oranžovo-sivý od 24 mes

Popis produktu

BIG Power Servis je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský odhŕňačgumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Odhŕňač pre deti v krásnom oranžovo-sivom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Odhŕňač má vpredu pohyblivú lyžicu, s ktorou môže presúvať piesok či kamienky. Vyklápacia korba detského odhŕňača zase zabezpečí, že náklad sa dá pekne vyklopiť na mieste určenia. Odhŕňač je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určený pre hru vnútri i vonku.

Tento detský odhŕňač s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. Dieťa sa dokáže hrou s nákladným autom s lyžicou a korbou zabaviť na dlhé hodiny.  Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský odhŕňač je dlhý až 43cm, takže poskytuje veľa herného priestoru pre detskú fantáziu. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odhŕňač BIG je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery43*41*20 cm
Rozmery balenia55*43*59
Celková dĺžka43
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.