Obedový set Bubble Cook Écoiffier v taške s 19 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský obedový set v taške Bubble Cook je krásna a moderná detská obedová súprava, ktorá rozžiari každú detskú kuchynku. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré chcú mať vlastnú obedovú sadu. Obedová súprava s riadmi je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská súprava s riadikmi obsahuje celkom 19 krásnych doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov.

Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Detská obedová súprava s riadmi a doplnkami spĺňa všetky európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Rozmery detskej obedovej súpravy aj s doplnkami pre deti sú 23*13*19 cm. Detská obedová súprava s riadmi Bubble Cook je prevedená v ružovo-oranžovo-zeleno-fialovej kombinácii farieb, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo a sviežo. Detské riadiky sú uložené v praktickej a peknej ružovej taštičke, ktorú môže vaše dievčatko využiť aj na iné účely, ako na prechádzky do parku alebo v nich môže nosiť iné hračky či formičky do pieskoviska. 

Detská sada s riadmi obsahuje 2 fialové tanieriky, 2 malé zelené tanieriky, 2 oranžové a 2 ružové poháriky na čaj alebo limonádu, sada príborov v ružovej farbe, ktorú tvoria 2 vidličky, 2 nožíky a 2 čajové lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi  je aj zelený hrniec s pokrievkou, panvica a miska v zelenej farbe a oranžové sitko na cestoviny. Vďaka detskému setu s riadmi sa vaše detičky môžu naučiť, ako správne stolovať a používať detský príbor. Detská obedová súprava riadu s doplnkami Bubble Cook je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery23*13*19 cm
Rozmery balenia48*38*28 cm
Hmotnosť0,31 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.