Obchod Cool Cook Écoiffier s váhou a nákupným vozíkom s 25 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský obchod Cool Cook s nákupným vozíkom, váhou a doplnkami  je praktická, moderná a zábavná hračka pre deti, ktoré rady pomáhajú pri nakupovaní a pri hre napodobňujú predavačky. Vyrobený je z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a dlho vydržia, ale tiež sú príjemné na dotyk a šetrné k pokožke. Obchodík pre deti je prevedený v pestrých a sviežich farbách, v ružovo-oranžovej kombinácii. Takýto pestrofarebný stolík nádherne ozdobí detskú izbu.

Nákupný vozík je na dvoch kolesách, ktoré sa s ľahkosťou otáčajú. Rukoväť vozíka je presne vytvarovaná pre detskú ruku, preto si ho môže dieťatko so sebou brať na nákupy a nosiť si v ňom hračky či skutočné sladkosti a jedlo. Dieťa bude mať pocit, že pri nákupoch pomáha. Obchod na hranie stojí na štyroch nohách, ktoré sú spolu spojené spodnou poličkou, takže je pevný a stabilný. Obchodík spolu obsahuje až 25 doplnkov. Tie tvorí zelenia, kvietky, ovocie ale aj váha na váženie a cenovky. Tovar je uložený vo priehlbinách, takže sa nemôže stať, že by zo stolíka vypadávali.

Obchodík s nákupným vozíkom bol vyrobený s dôrazom na bezpečnosť pri hre francúzskou spoločnosťou Écoiffier, ktorá spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Dieťa si k hre môže zavolať aj kamaráta a hrať sa na malý obchodík s predavačom a zákazníkom. Pri hre si deti budujú sociálne cítenie a komunikačné schopnosti. Naučia sa rozoznávať zeleninu a ovocie, ktoré tvorí dôležitú zložku potravy. Na detskom obchode sa nachádza aj štýlový slnečník a celému obchodíku dodáva šmrnc. Vhodný je pre deti vo veku od 18 mesiacov a jeho rozmery sú 52*30*67 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*30*67 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.