Motorový čln Aquaplay s kapitánom medveďom Bo kompatibilné s Duplom

Popis produktu

Detský motorový čln s kapitánom medveďom Bo je skvelý doplnok k detským vodným dráham AquaPlay. Motorový čln s kapitánom je vynikajúci doplnok každej vodnej dráhy a v detskej zbierke by rozhodne nemal chýbať. Kapitán Bo na svojom člne riadi celý chod vodnej priehrady a dozerá na ostatných zvieracích pracovníkov. Vďaka motorovému člnu je vždy a všade veľmi rýchlo a nič mu neunikne.

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Hračka AquaPlay má rozmery 14,5*8,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Odporúčame.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery14,5*8,5*7 cm
Celková výška7 cm
Rozmery balenia24*17*17 cm
Celková dĺžka14,5 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.