Smoothie mixér 100% Chef Écoiffier s prestieraním a ovocím s 27 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier smoothie mixér s prestieraním a ovocím je pekná súprava plastových pomôcok na vyrábanie smoothie a stolovanie, vhodná pre deti od 18 mesiacov. V balení nájdete spolu 27 doplnkov, ktoré sú nevyhnutné pre malé kuchárky a kuchárov. Súčasťou balenia je mixér s niekoľkými tlačidlami, niekoľko kusov farebného plastového ovocia, 2 vysoké a 2 nízke poháre, 4 podložky pod poháre, lyžičky a misa na ovocie. Vďaka veselým farbám a realistickému prevedeniu táto hračka pre kuchárov podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti môžu vymýšľať rôzne recepty a spôsoby stolovania pre seba a svojich najbližších.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom detskej súpravy na výrobu smoothie rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*25*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,455 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.