Kufrík s pracovným náradím Bob Staviteľ Smoby s 12 doplnkami modrý

Popis produktu

Každý malý chlapec sa odjakživa túžil stať opravárom a ukázať mamičke a oteckovi, aký je šikovný. S detským kufríkom s pracovným náradím s motívom Boba Staviteľa, sympatického staviteľa, známeho tisícom detí po celom svete, sa môže cítiť ako naozajstný malý opravár. Detský kufrík s 12 doplnkami je určený pre všetkých chlapcov od 3 rokov, ktorí sa naučia, ako správne a bezchybne pracovať s akýmkoľvek náradím.

Plastové diely kufríka, ako aj pracovného náradia sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť dieťaťa. Zaoblené hrany všetkých plastov zaručujú úplnú ochranu a vy sa nebudete musieť báť, že sa váš malý mechanik poraní. Detský kufrík s plastovým náradím poskytuje chlapcom priestor na sebarealizáciu a rozvoj jemných motorických zručností. Praktický kufrík si bude môcť kedykoľvek vziať so sebou a dosýta sa s ním vyhrať. Rodičia budú spokojní, že sa ich chlapček zmysluplne hrá a zbytočne sa nenudí. Obsah detského kufríka s náradím ponúka možnosť využitia šikovnej pílky, mechanického kľúča, skrutkovača a kvalitných skrutiek, ktoré je možné priskrutkovať do zvlášť určených otvorov.

Detský kufrík s pracovným náradím je vyhotovený v atraktívnej modrej farbe s veľkým motívom Boba Staviteľa. Táto precízne vyrobená hračka od francúzskej firmy Smoby sľubuje každému chlapcovi nevšedný zážitok pri montáži a zaručuje skvelú zábavu. Detský kufrík, rovnako ako aj ostatné produkty firmy Smoby, sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a spĺňajú vysoké kritériá kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery23*9*23 cm
Rozmery balenia23*9*23 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.