Kuchynský set Pro Cook Écoiffier na varenie a pečenie s 26 doplnkami

Popis produktu

Écoiffier detský set do kuchyne Pro Cook je ideálnym a moderným doplnkom do detskej kuchynky, po ktorom túži každé malé dievčatko. Kuchynský set Pro Cook je tvorený riadikmi a potravinami, ktoré v žiadnej detskej kuchynke nemôžu chýbať. Sada s riadmi a potravinami pre deti je vyrobená z odolných a kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú bezpečnosťou pre vaše deti. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. Detská súprava do kuchyne na varenie a pečenie dodržuje prísne európske kritériá pre kvalitu a bezpečnosť.

Rozmery setu do kuchyne Pro Cook pre deti sú 50*50*13 cm. Detská kuchynská súprava na varenie a pečenie je vhodná a ideálna najmä pre dievčatká od 3 rokov. Kuchynský set na varenie a pečenie Pro Cook je zložený až z 26 doplnkov do detskej kuchyne. V balení sa nachádza sada na varenie a pečenie pre deti. Medzi doplnky na varenie a pečenie patrí čierny hrniec s pokrievkou, ružová misa, zelený valček na cesto, krájač, 4 formičky v rôznych tvaroch na vykrajovanie cesta, zelený šľahač, ružová vareška, obracačka, vidlička a nožík.

V detskej kuchynskej sade nesmú chýbať aj potraviny na pečenie a varenie ako 4 vajíčka v balení, kuriatko, 2 malé paradajky, múka na pečenie dobrôt, chutná bábovka v ružovej formičke, mlieko vo fľaši a taktiež aj šľahačka, majonéza a strieborná korenička. Všetky doplnky spolu krásne ladia a hodia sa do akejkoľvek detskej kuchynky. S detským kuchynským setom na varenie a pečenie Pro Cook sa deti učia pomáhať v kuchyni, rozvíjajú svoje zručnosti a fantáziu a učia sa používať základný kuchynský riad. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50x50x13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.