Kuchynský set Dohány s hrncami so 17 doplnkami

Popis produktu

Detská súprava s hrncami je moderná sada na varenie pre všetky deti, ktoré radi pomáhajú mamičke v kuchyni a chcú mať vlastnú výbavu s riadmi na varenie. Súprava hrncov pre deti je ideálna do každej detskej kuchynky. Je prevedená v 4 rôznych farebných kombináciách, ktoré spolu krásne ladia. Detské riady do kuchyne sú vyrobené z veľmi kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia.

Spoločnosť Dohány je kvalitný európsky výrobca hračiek pre vaše detičky. Rozmery detského setu s hrncami sú 19*11*13  cm. Detská súprava s hrncami je vhodná  pre všetky detičky od 2 rokov.  Súprava riadov pre deti obsahuje celkovo 17 hrncov s doplnkami, ktoré sú povinnou výbavou každej detskej kuchynky. S detskou súpravou kuchynských potrieb sa pohodlne zahrá aj viac detí a vaši malí kuchári a pomocníci s nimi zažijú veľa zábavy.

Detský set s hrncami tvorí 1 červený hrniec s modrou pokrievkou, 1 hrniec zelenej farby s červenou pokrievkou, 1 modrá panvica so zelenou pokrievkou, šikovná naberačka, obracačka a šľahač, sada príborov tvorená vidličkami, nožíkom a lyžičkami a na záver aj 2 modré tanieriky na jedlo. Detské doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú nádhernú kuchynskú sadu. S kuchynskou sadou hrncov sa vaše detičky naučia, ako správne zaobchádzať s kuchynským riadom a na čo sa konkrétne riadiky pri varení používajú. 

Doprava 79

Technické parametre

PôvodMaďarsko
Rozmery19x11x13 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.