Kuchynský set Dohány s hrncami s 8 doplnkami od 3 rokov

Popis produktu

Set do kuchyne s hrncami je detská sada na varenie pre všetky deti, ktoré radi pomáhajú mamičke v kuchyni a chcú mať vlastnú výbavu s riadmi na varenie. Súprava hrncov pre deti je ideálna do každej detskej kuchynky. Je prevedená v 4 rôznych farebných kombináciách, ktoré spolu krásne ladia. Detské riady do kuchyne sú vyrobené z veľmi kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia. 

Spoločnosť Dohány je kvalitný európsky výrobca hračiek pre vaše detičky. Rozmery detského setu s hrncami sú 25*25*8 cm. Detská súprava s hrncami je vhodná  pre všetky detičky od 2 rokov. Súprava riadov pre deti obsahuje celkovo 8 hrncov a iných doplnkov, ktoré sú povinnou výbavou každej detskej kuchynky. Detský set s hrncami tvorí 1 červený hrniec so žltou pokrievkou, 1 hrniec žltej farby s červenou pokrievkou, 1 zelená panvica, 1 fialové sito a šikovná naberačka a obracačka na jedlo. 

Detské doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú nádhernú kuchynskú sadu. S detskou súpravou hrncov sa vaše detičky naučia, ako správne zaobchádzať s kuchynským riadom a na čo sa konkrétne riadiky pri varení používajú. S detskou súpravou hrncov sa pohodlne zahrá aj viac detí a vaši malí kuchári a pomocníci s nimi zažijú veľa zábavy. Vďaka použitiu kvalitných, bezpečných a odolných materiálov je kuchynská sada pre deti takmer na nerozoznanie od originálov

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodMaďarsko
Rozmery25x25x8 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.