Kočík pre bábiku Princezné Smoby skladací (57,5 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Smoby skladací kočík pre bábiku Princezné je krásna dievčenská hračka, vhodná pre dievčatká od 18 mesiacov. Kočík má ružovo-biele farebné prevedenie, s obrázkom obľúbených rozprávkových princezien na zadnej strane. Výška rúčky dievčenského kočíka je 57,5 cm, poslúži teda aj ako opora pri prvých krokoch najmenších detí. Aby sa najmenšie dievčatká nemuseli báť o svoju bábiku, kočík má pás na pripútanie a pevnú, odolnú kovovú konštrukciu. Dá sa poskladať, takže keď sa s ním dievčatá nehrajú, nezaberie v izbe veľa miesta. Dvojité kolieska zabezpečia ľahkú a príjemnú jazdu, celkové rozmery skladacieho kočíka s princeznami sú 23*42*58 cm.

Kočík pre bábiku nesmie určite chýbať vo výbave žiadneho malého dievčatka, ktoré má rado hru s bábikou. Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša. Kočík je výborný doplnok na starostlivosť o bábiku, je ľahký a zamatový na dotyk, takže aj tie najmenšie dievčatká s ním môžu vyraziť do ulíc a zahrať sa na dospelých. Práve napodobňovaním života dospelých  sa deti najskôr naučia ako sa orientovať v reálnom svete. Je preto dôležité poskytovať im čo najviac podnetov na takéto hry a skladací kočiarik je na to ideálnym prostriedkom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky sú chránené pred vyblednutím, farby zostávajú rovnako žiarivé ako v deň kúpy počas dlhých rokov a hračka vyzerá dlho ako nová. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery23*42*58 cm
Výška rúčky58 cm
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.